Sgk İl Müdürü Camkurt, Agc Üyelerini Kabul Etti - Son Dakika

Sgk İl Müdürü Camkurt, Agc Üyelerini Kabul Etti

05.01.2012 12:20
Sgk İl Müdürü Camkurt, Agc Üyelerini Kabul Etti, System.String[]

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve üyelerini makamında kabul etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve üyelerini makamında kabul etti.

Camkurt, kabulde yaptığı konuşmada, geçen yıl Kasım ayı itibarıyla SGK primlerinde yüzde 96'lık bir tahsilat oranı yakaladıklarını söyledi.

Birçok güzelliğin bir arada yaşadığı Hatay'da 5 Ocak itibarıyla 3 yıllık hizmet süresini doldurduğunu belirten Camkurt, görevi süresince vatandaşa hizmet konusunda önemli mesafe katettiklerini ifade etti.

Camkurt, kentteki ve tüm ülkedeki gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Camkurt, basının insanların bilgilenmesi ve bilinçlenmesi konusunda çok önemli bir görev üstlendiğini dile getirdi.

Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığının aynı çatı altında birleştirilmesiyle vatandaşa verilen hizmetin kalitesinin arttığına değinen camkurt, şunları kaydetti:

"Kuruma başvuran tüm vatandaşların işlemeleri hassasiyetle takip edilip tüm aşamalarda cep telefonuyla bilgilendiriliyor. Bir çok ilçede son derece modern kurumlar açarak vatandaşın merkeze gelmesine gerek kalmadan işlemleri halledilebilmesine imkan tanıdık. 3 yılda hizmet verme konusunda çok iyi bir noktaya geldik."

AGC Başkanı Abdullahoğlu ise, Camkurt'a görev süresi içinde verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, tüm bürokratların aynı şekilde vatandaşa hizmet götürmesini ümit ettiğini bildirdi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sgk İl Müdürü Camkurt, Agc Üyelerini Kabul Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı