Sgk İl Müdürü Dinç'ten Veda Ziyareti - Son Dakika

Sgk İl Müdürü Dinç'ten Veda Ziyareti

12.01.2012 13:03
Sgk İl Müdürü Dinç'ten Veda Ziyareti, System.String[]

Sivas iline tayini çıkan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Manisa İl Müdürü Saffet Dinç, Salihli SGK Müdürü Aynur Ölgün'e veda ziyaretinde bulundu.

Sivas iline tayini çıkan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Manisa İl Müdürü Saffet Dinç, Salihli SGK Müdürü Aynur Ölgün'e veda ziyaretinde bulundu.

Salihli SGK'ya gelen Dinç'i, SGK Müdürü Aynur Ölgün makamında ağırladı. Hizmetlerine Manisa'da olduğu gibi Sivas'ta da devam edeceğini belirten Dinç, "Manisa'ya geldiğimde bölgedeki ilçelerde SGK Merkezleri bulunmamaktaydı. İlçeler, beldeler ve köylerin bütün hizmetleri Manisa'da yapılmaktaydı. İlçelerimize SGK Merkezleri'ni açmak bana nasip oldu. Bunun için çok mutluyum. Arkadaşlarımın benden sonra gelecek olan arkadaşımızla da iyi bir çalışma yapacaklarına inanıyorum. İnşallah bundan sonra güzel hizmetlerim Sivaslılara'da nasip olacak." dedi.

Salihli SGK Müdürü Aynur Ölgün'de, Dinç'e yeni görevinde başarılar diledi. - MANİSA

Sgk İl Müdürü Dinç'ten Veda Ziyareti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sgk İl Müdürü Dinç'ten Veda Ziyareti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 19 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 1958 yeni vaka tespit edildi Fatih Terim, Alanyaspor maçında Feghouli ve Belhanda'yı kulübeye çekti Galatasaray'ın 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu kadroya geri döndü Prof. Ceyhan'dan şehirler arası seyahat uyarısı: Devletin araya girmesi lazım Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı