Sgk İl Müdürü Sürücü'den Kayso'ya Ziyaret - Son Dakika

Sgk İl Müdürü Sürücü'den Kayso'ya Ziyaret

26.11.2012 13:20
Sgk İl Müdürü Sürücü'den Kayso'ya Ziyaret, System.String[]

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mükremin Sürücü, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mustafa Boydak'ı ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mükremin Sürücü, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mustafa Boydak'ı ziyaret etti.

Dört ay önce göreve başladığını belirten Sürücü, SGK ile sanayicilerin her zaman iç içe olduğunu belirterek, tanışma maksadı ile bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bir insanın sosyal güvenliğinin doğumdan önce başladığını ve ölümüne kadar devam ettiğini vurgulayan Sürücü, "SGK olarak nüfusun tamamına hitap ediyoruz. Bir işçi de, bin işçi de çalıştırandan Allah razı olsun. Çünkü bu ülkeye katma değer katıyorlar. Biz görev süremiz boyunca her zaman sanayicilerin ve tüm Kayserililer'in hizmetinde olacağız" diye konuştu.

Boydak da Sürücü'ye yeni görevinde başarı diledi.

Muhabir: Sercan Küçükşahin

Yayıncı: Mustafa Yıldız - KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sgk İl Müdürü Sürücü'den Kayso'ya Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı