Shanghai Film Festivali'nin Resmi Partneri Jaeger-LeCoultre, Çin Sinema Mirasını Destekliyor - Son Dakika

Shanghai Film Festivali'nin Resmi Partneri Jaeger-LeCoultre, Çin Sinema Mirasını Destekliyor

21.06.2012 22:51
Shanghai Film Festivali'nin Resmi Partneri Jaeger-LeCoultre, Çin Sinema Mirasını Destekliyor
, System.String[]

2012 Shanghai Uluslararası Film Festivali'nin resmi ortağı ve aynı zamanda klasik Çin filmlerinin restorasyonuna yardımcı olan ilk marka olarak Jaeger-LeCoultre, Çin film endüstrisini desteklemek için festivalin açılış gecesinde halka açık bir açık arttırtma partisine ev sahipliği yaptı.

Jaeger-LeCoultre'nin Shanghai Film Festivali (SIFF) açılış gecesi şerefine, Shanghai'nin ünlü oteli Hotel Waterhouse'da düzenlediği halka açık, açık arttırma partisi romantik bir atmosferde gerçekleşti.

200 Çinli ve yabancı gazeteci de dahil olmak üzere dünyanın her yerinden katılan bini aşkın davetlinin katıldığı partide, markanın dostu aktris Zhao Wei'ye, ünlü Fransız yönetmen ve Golden Goblet/Altın Kadeh ödülleri jürisi Başkanı Jean-Jacques Annaud ile birlikte aktör Aaron Eckhart, aktris Chen Chong, yönetmen Jia Zhangke ve aktris Zhao Tao, yönetmen Wang Quan'an ve aktris Zhang Yuqi, Dünya Güzellik Kraliçesi Zhang Zilin, şarkıcı Kit Chan, İtalyan film prodüktörü ve aktris Maria Grazia Cucinotta da eşlik etti.

Jaeger-LeCoultre, Çin film endüstrisinin geliştirilmesine olan sürekli desteğini göstermek için Rendez-Vous Night & Day saati ile açık arttırmaya özel bir bağışta bulundu. İnce ve parlatılmış kasa üzerine kakmalı 191 elması (toplamda 1.4 karat) bulunan sedef kadran ile donatılmış beyaz altın Rendez-Vous Night & Day'in parlak ve çekici silüeti, gecenin muhteşem atmosferini kusursuz bir biçimde tamamlıyordu

Geceye katılan birçok yıldız, Shanghai Uluslararası Film Festivali ve Jaeger-LeCoultre'nin ortak girişimi olan bu açık arttırmaya, film kariyerlerinde özel öneme sahip eşyalarını bağışlayarak, aktif yanıt verdi.

Açık arttırmaya çıkarılan eşyalar arasında, Jia Zhangke ve Zhao Tao tarafından bağışlanan, dünyanın en önemli film festivallerinde çifte eşlik eden, filmlerinde kullandıkları başlıca ekipman olan bir kamera, Yönetmen Wang Quan'An tarafından bağışlanan ve eşi Zhang Yuqi'ye verdiği ilk hediye olan bir vizör ve Dünya Güzeli Zhang Zilin'in 14. Shanghai Uluslararası Film Festivalinin açılış töreninde, kırmızı halıda boy gösterirken giydiği antika dantelden elbise de vardı.

Yıldızların bağışladığı bu benzersiz eşyalar, Rendez-Vous Night & Day saati ile birlikte, oldukça yüksek fiyatlara satılarak Çin film endüstrisi ile ilgili artan coşkuyu ve bu popüler amaca verilen olumlu yanıtı açıkça gözler önüne serdi.

15. Shanghai Uluslararası Film Festivali'nin açılış törenindeki bu prestijli anlarda, Jaeger-LeCoultre, olağanüstü saat yapım bilgisi ve yepyeni Rendez-Vous kadın koleksiyonu ile Çin film endüstrisine olan hayranlığını da dışa vurdu. Çok sayıda yıldızın yer aldığı "Rendez-Vous in Shanghai/Shangai'da Randevu" gecesi, Jaeger-LeCoultre'nin Haute Horlogerie endüstrisinin lideri olma ve Çin film endüstrisini geliştirme yönündeki kararlılığına tanıklık etti. Jaeger-LeCoultre'nin film endüstrisine sağladığı destek, çok büyük. Bu olağanüstü desteğin, 2013'te de devam edeceği kesin.

2011 yılında, Jaeger-LeCoultre, en önemli projelerinden biri olarak birçok klasik Çin filminin restorasyonuna sponsor olacağını açıkladı ve müteakip üç yıl boyunca Shanghai Uluslararası Film Festivali ile işbirliği yapacağını ilan etti. Böylelikle Çin'de ilk kez bir firma Çin filmlerinin restorasyonu işine katılıyor ve çok uzun bir geçmişe sahip olan Çin geleneksel film kültürünü kurtarmaya katkı sağlıyor.

Jaeger-LeCoultre geçen yıl restorasyonunu desteklediği "A Spring River Flows East"' filminin yanı sıra, Shanghai Uluslararası Film Festivali ile olan işbirliğinin ikinci yılı olan 2012'de, film festivalinden sonra gösterime girecek olan ünlü "Eight Thousand Bin Li of Cloud" ve "Moon and Crossroad" klasik filmlerinin de restorasyonuna sponsor olarak Çin film endüstrisine destek olmaya devam edecek.

Jaeger-LeCoultre'nin eşsiz saat koleksiyonu, Damas Türkiye tarafından işletilen Nişantaşı Altın Sokak'ta bulunan Jaeger-LeCoultre Boutique'nin yanı sıra, Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki "Damas" Butik'te, Istanbul Flyinn Alışveriş Merkezi'ndeki "Sapphire" ile Ankara Armada ve Kentpark Alışveriş Merkezleri'nde konumlanan "Greenwich" butiklerinde saat severlerin beğenisine sunuluyor. Antalya bölgesindeki Jaeger-LeCoultre satış noktaları arasında ise, Terracity Alışveriş Merkezi'nin içinde konumlanan "Damas" Butik'in yanı sıra, "Argos Center", "Rom Sümer" ve Kemer Çarşı içinde konumlanan "Viking" bulunuyor.

Shanghai Film Festivali'nin Resmi Partneri Jaeger-LeCoultre, Çin Sinema Mirasını Destekliyor </p><p>

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Shanghai Film Festivali'nin Resmi Partneri Jaeger-LeCoultre, Çin Sinema Mirasını Destekliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Onyekuru üçüncü kez Galatasaray'da! İşte Cimbom'un kasasından çıkacak para ABD, Türkiye ile Yunanistan arasındaki istikşafi görüşmelerin yeniden başlamasından memnun Sakarya'da kamyon, 2 aracın üzerine devrildi: 1 ölü, 3 yaralı Hollanda'da sokağa çıkma yasağı protestoları sonrası 15 kentte acil durum ilan edildi Kadınlar cadde ortasında birbirine girdi, ilginç anlar kameraya yansıdı TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı