Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar - Son Dakika

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar

09.04.2016 23:41

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar Sherlock Holmes hayranlarına mutlu haberi verelim istedik.

sherlock-holmes-the-devils-daughter-key-art_auvq.1920

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar

Sherlock Holmes hayranlarına mutlu haberi verelim istedik. Evet yeni Sherlock Holmes oyunu geliyor ( Sekizinci), hemde Bigben Interactive ve Frogwares Game tarafından ortaklaşa bir proje olarak geliştiriliyor. Dedektifimizin yeni macera çıkacağı ve bu seferki maceraların diğerlerine nazaran çok daha farklı olacağı bu oyunda, Sherlock'un "Katelyn !" diye bağırdığını görüyoruz. Yayımlanan fragmanda pek fazla bir bilgi bulunmuyor ve iyice gizlenmiş hikaye ayrıntıları fakat görünen o ki daha esrarengiz bir macera içerisinde olacağız bu kez.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Ekran Görüntüleri

"Mistik Yolculuk" adı verilen bu macera da Sherlock artık daha uhrevi ve ruhani bir macera içerisinde bulunacak gibi gözüküyor. Belki bunların hepsi bir rüya mı ' Katelyn yoksa onun aklının ona oynadığı başka akıl oyunlarından bir tanesi mi ' Yoksa karanlık güçler Sherlock'u ele mi geçiriyor? Böylesine bir girdabın içinde bulunacak olan dedektifimiz intikam duygusu ve karanlık duyguların arasında kalacak. Bu kez kahramanımızın kabiliyeti ve soğukkanlılığı onu kurtarmayabilir.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter çıkış tarihi ise 27 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve PC, PS4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Fragman

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter İlk Oynanış Görüntüleri

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar

- Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Video ve Detaylar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, merak edilen konuya açıklık getirdi: Koronavirüs aşısı yaptırmak zorunlu olmayacak 10 maç sonra sahalara dönen Çağlar Söyüncü yeniden sakatlandı İki hafta önce doğum yapan Merve Aydın, koronavirüse yakalandı Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Kombide yaşanan patlama bir aileyi sokağa döktü! Çocuklar yaşananları korku dolu gözlerle izledi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, iki ilimizi uyardı: Yüzde yüz vaka artışı var Korona olduğunu öğrenince cinnet getirdi! Önce sarhoş oldu, ardından camide camları parçaladı Çin aşısıyla ilgili spekülatif yorumlara Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan tepki: Araba değil bu