Show'u yeniledi - Son Dakika

Show'u yeniledi

08.04.2021 11:56
Show'u yeniledi, System.String[]

Oyuncu Ümit Okur yediden yetmişe herkesin takdirini toplayan özellikle yabancı turistlerin ilgi gösterdiği balon showu yenileyip genişletti.

Oyuncu Ümit Okur yediden yetmişe herkesin takdirini toplayan özellikle yabancı turistlerin ilgi gösterdiği balon showu yenileyip genişletti. Antalya'nın en prestijli otellerinde görsel showlarını sergileyen oyuncu, yeni sezonda balon şovu geliştirdi. Bu yaz aylarında turistlere özel gösteriler de yapmaya hazırlanan Okur, oyunculuk yani sıra turizm sektöründe de şovları ile faaliyet göstermeye devam ettiğini açıkladı. Ümit Okur, yeni showunda bir balonun içinden bir arabayı geçirdiğini sözlerine ekledi.

Show'u yeniledi

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Show'u yeniledi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada Pasifik'te ABD ve Rus savaş uçakları arasında it dalaşı Pasifik'te ABD ve Rus savaş uçakları arasında it dalaşı İki araç kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü, 5 yaralı İki araç kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü, 5 yaralı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Son Dakika: Türkiye'de 10 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 248 kişi vefat etti, 52 bin 676 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 10 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 248 kişi vefat etti, 52 bin 676 yeni vaka tespit edildi Son Dakika! Ukraynalı mevkidaşı Zelenskiy ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kırım ve Donbass mesajı Son Dakika! Ukraynalı mevkidaşı Zelenskiy ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kırım ve Donbass mesajı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akıl almaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akıl almaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı