Siberalem'de Aşk Mevsimi Başladı - Son Dakika

Siberalem'de Aşk Mevsimi Başladı

05.06.2014 10:37
Siberalem'de Aşk Mevsimi Başladı

Soğuk ve kasvetli kış günlerinin ardından ilkbaharın gelişi ve havaların ısınmasıyla birlikte daha kolay aşık olduğumuz bilimsel bir gerçek.

Türkiye'nin ilk ve en büyük ilişki sitesi siberalem.com'un verileri de ilkbaharın aşk mevsimi olduğunu kanıtlar nitelikte. siberalem.com'da ilkbahar ve yaz aylarında çiftler arasında giderek uzayan sohbetler bazen geceler boyunca sürüyor. Özellikle kadınlar Siberalem'i daha aktif kullanıyor ve fotoğraflarını paylaşan kadınların sayısı tavan yapıyor.

Yaz yaklaşırken yeni bir aşk her an kapımızı çalabilir. İlkbahar aylarında uyanan doğanın çağrısıyla âşık olma isteği giderek artıyor ve birçok kişi sevgili arayışını hızlandırıyor. Bilimsel araştırmalara göre, sadece gökyüzünde parlayan güneş ve tomurcuklanan çiçekler değil vücudumuzda mutluluk hormonu olan serotoninde yaşanan artış nedeniyle de ilkbaharda aşkı daha çok arıyoruz.

Türkiye'nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi siberalem.com'un verileri de, ilkbaharda aşk arayışının hız kazandığını ortaya koyuyor. Siberalem'in eğlence dolu ve güvenli platformunu kullananların sayısı ilkbahar ve yaz aylarında kış döneminde olduğundan çok farklı değil, ancak aşk arayışındaki hareketlenme dikkat çekici. siberalem.com kullanıcıları, ilkbaharda profillerinin daha çok dikkat çekmesi amacıyla fotoğraflarını daha fazla paylaşıyorlar. Bu dönemde özellikle kadınlar aşk arayışında Siberalem'i çok daha aktif olarak kullanıyor ve birçoğu fotoğraflarını yükleyerek aradıkları aşkı bulma şansını birkaç kat artırıyor.

Geceler boyu sohbet

Sıcak havalarda Siberalem'de sohbetlerin en yoğun olduğu zaman kış aylarında olduğu gibi öğleden sonra değil gece saatleri. Birçok kullanıcı, gündüz saatlerinde güneşli havanın tadını çıkarırken gece bilgisayarlarının başına dönüp siberalem.com'da beğendikleri profillerin sahipleriyle saatlerce sohbet ediyorlar. İlkbahar ve yaz aylarında Siberalem'de sohbet süreleri giderek uzuyor, bazı çiftler Siberalem'in güvenilir platformunda hoşlandıkları kişilerle gece boyunca sohbet etmenin keyfini yaşıyor. Bahar aylarında Siberalem'de aşk trafiğinin kışa göre en çok arttığı iller ise Diyarbakır, Adana, Trabzon ve Samsun. Kış aylarında bile güneşin tadını çıkaran Antalyalılar ise yaz-kış demeden siberalem.com'da çok aktifler.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
VİOP'ta endeks kontratı güne düşüşle başladı VİOP'ta endeks kontratı güne düşüşle başladı Emine Erdoğan, BM Genel Kurulunda Sıfır Atık Günü özel oturumunda konuştu-1 Emine Erdoğan, BM Genel Kurulunda Sıfır Atık Günü özel oturumunda konuştu-1 Erkiletspor farklı başladı Erkiletspor farklı başladı

Son Dakika Güncel Siberalem'de Aşk Mevsimi Başladı - Son Dakika


Advertisement