Sicario Çok Yakında Vizyonda - Son Dakika

Sicario Çok Yakında Vizyonda

27.08.2015 20:46
Sicario Çok Yakında Vizyonda, System.String[]

68. Cannes Film Festivali'nde görücüye çıkan Sicario sinema severler tarafından oldukça beğeniyle karşılandı.

sicario turkish player

68. Cannes Film Festivali'nde görücüye çıkan Sicario sinema severler tarafından oldukça beğeniyle karşılandı. Başrollerini Emily blunt, Benicio Del Toro ve Josh Brolin'in paylaştığı filmin yönetmeni  Denis Villeneuve.

Prömiyer ile dikkatleri üzerine çeken filmin konusu Amerika ve Meksika sınırında işleyen uyuşturucu ticaretine odaklı. Geçtiğimiz dönemlerde oldukça gündemde olan bu karakteristik konu tipinin beyazperdede bir kez daha işlenmiş olması oldukça önemli.

Filmin 18 Eylül'de vizyona girmesi bekleniyor.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Sicario Çok Yakında Vizyonda
Sicario Çok Yakında Vizyonda

Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Sicario Çok Yakında Vizyonda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada 11 yıldır kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı 11 yıldır kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Müjde Ar'ın kanser tedavisi gören oyuncu kardeşi Mehtap Ar yaşamını yitirdi Müjde Ar'ın kanser tedavisi gören oyuncu kardeşi Mehtap Ar yaşamını yitirdi