"Şiddeti Anlamak" Kültür Etkinlikleri - Son Dakika

"Şiddeti Anlamak" Kültür Etkinlikleri

Zonguldak Sergi Odası'nın "Şiddeti Anlamak" etkinliği kapsamında 7 film gösterimi yapılacak.

Zonguldak Sergi Odası'nın "Şiddeti Anlamak" etkinliği kapsamında 7 film gösterimi yapılacak.

Odadan yapılan yazılı açıklamada, giderek artan şiddetin nedenlerini sanat aracılığıyla sorgulamak için 7 filmin gösterileceği belirtildi.

Aile, okul, iş, savaş, sanat ve politika ortamında süren şiddetin arttığı anlatılan açıklamada, 1 Haziran'dan itibaren Karşınızda Peter Sellers, Esma'nın Sırrı, Annemi Öldürdüm, Burası İngiltere, Teneke Trampet, Gözlerimi de Al ve Fahrenheit 451 adlı filmlerin odada izlenebileceği kaydedildi.

- ZONGULDAK

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Okulları daha güvenli bir ortamda açabilmek için günde 100 bin test yapalım AK Parti'den döviz hareketliliğiyle ilgili açıklama: Ekonomik göstergelere bakmayanlar samimi değilsiniz Cinsiyetçi küfür eden Murat Övüç'e bir darbe daha! Yerine Yeşim Salkım çıkacak Güzel oyuncu Hande Soral, yeni imajıyla beğeni topladı Yunanistan ve Mısır'ın imzaladığı anlaşmaya Türkiye'den yanıt gecikmedi! Yeni Navtex ilan edildi Ünlü model Günay Musayeva, AVM çıkışı sütyensiz görüntülendi Bakan Koca, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesini eleştirenlere İngilizlerin yayınıyla yanıt verdi Dereye elektrik verip balık tutmaya çalışan genç, akıma kapılıp yaşamını yitirdi Konut ve taşıt kredisi faizleri yükseltildi "İnek sağmaya gidiyorum" diye evden çıkan Özlem'den 3 gündür haber alınamıyor İngiliz güzel Chloe Ferry, yeni kalça estetiği yaptırdıktan sonra objektiflere poz verdi Karabük'te Kurban Bayramı'nın ikinci gününden itibaren vaka sayıları arttı 8 yaşındaki kardeşini katleden cani ağabeyin sözleri olaydan daha vahim: Bilerek ve isteyerek öldürdüm İstanbul üzerinde alçak uçuş yapan darbeci pilota müebbet hapis cezası verildi Lübnan'daki patlamanın en yakın görüntüsü ortaya çıktı