Sienna Miller Galada Kazayi Ucuz Atlattı - Son Dakika

Sienna Miller Galada Kazayi Ucuz Atlattı

29.10.2015 18:20

"Burnt" adlı filmin galasında tek omuzlu bir elbise giyen oyuncu Sienna Miller'ın, başına bir kaza gelmesin diye elbisesini düzelttiği anlar kameraya yansıdı.

Sienna Miller ve Bradley Cooper birlikta kamera karşısına geçtikleri Burnt adlı filmin Londra'daki galasında kırmızı halıda buluştu. İkili, bir yandan fotoğrafçılara poz verirken bir yandan da birbirleriyle şakalaştı.

ELBİSESİNİ DÜZELTTİ

Gala için Mark Jacobs imzalı tek omuzlu bir elbise giyen 33 yaşındaki Miller, bir ara başına herhangi bir aksilik gelmemesi için elbisesini düzeltti. O anlar da objektiflere takıldı.

Bir kız annesi olan Miller, nişanlısı Tom Sturridge'den bir süre önce ayrıldı. Bradley Cooper ise model İrina Shayk ile yaşadığı aşkla konuşuluyor.

Sienna Miller Galada Kazayi Ucuz Atlattı
Sienna Miller Galada Kazayi Ucuz Atlattı

Son Dakika Magazin Sienna Miller Galada Kazayi Ucuz Atlattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bu halinden eser kalmadı! Survivor'ın asi kızı Sabriye değişimiyle şaşırttı Podolski'den Fenerbahçelileri kızdıracak Mesut Özil yorumu: Kariyerinde geri adım attı Son Dakika! Erdoğan'dan "Restoran ve kafeler yeniden açılacak mı?" sorusuna yanıt: Esneme olabilir, Kabine'de gündeme alacağız Üzerine "Sahtekar insanların eseriyim" notunu yazdığı parayı dükkanına astı Temizlik çalışanının fişini çektiği dondurucuda bulunan 1900 doz korona aşısı kullanılamaz hale geldi Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar