Sıfır Derecede 10 Bin Kişilik Yeni Yıl Partisi (2) - Son Dakika

Sıfır Derecede 10 Bin Kişilik Yeni Yıl Partisi (2)

01.01.2012 04:12
Sıfır Derecede 10 Bin Kişilik Yeni Yıl Partisi (2)

Gece saat 01.00 sıralarında 39 SS 648 plakalı otomobilin sürücüsü Tayfun Keskin, direksiyon hakimiyektini yitirince Fatih Mahallesi, Migros Kavşağı mevkiindeki yol kenarında bulunan elektrik direğine çarptı.

Sıfır DERECEDE 10 BİN KİŞİLİK YENİ YIL PARTİSİ (2)

ŞEHRİN YARISINI ELEKTRİKSİZ BIRAKTI

Gece saat 01.00 sıralarında 39 SS 648 plakalı otomobilin sürücüsü Tayfun Keskin, direksiyon hakimiyektini yitirince Fatih Mahallesi, Migros Kavşağı mevkiindeki yol kenarında bulunan elektrik direğine çarptı. Kaza sonrası kabloları kopan ve yan yatan direk nedeniyle şehrin büyük bir bölümünün elektrikleri kesildi. Evlerinde yıl başı kutlayanlar ise Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) arayarak elektriklerinin kesik olduğunu ve yılbaşı kutlamalarının yarıda kaldığını söyledi. TREDAŞ yetkilileri ise devrilen elektrik direğinin ana trafo merkezinden çıkan hat taşıdığını, şehrin büyük bir bölümünde elektrik kesintisini yaşandığı ve kısa sürede enerji vermek için çalışma başlattıklarını belirtti. Ekiplerin çalışması sürüyor.

Kaza sırasında hafif şekilde yaralanan sürücü Tayfun Keskin ise ifadesi alınması üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. - Edirne

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sıfır Derecede 10 Bin Kişilik Yeni Yıl Partisi (2) - Son Dakika


Advertisement