'Şifreli Hikayeler' Sergisi Addresistanbul'da Sanatseverlerle Buluştu - Son Dakika

'Şifreli Hikayeler' Sergisi Addresistanbul'da Sanatseverlerle Buluştu

24.06.2016 13:46
'Şifreli Hikayeler' Sergisi Addresistanbul'da Sanatseverlerle Buluştu

addresistanbul, Art&Design Sanat Platformu ile sanatseverlerin uğrak yeri olacak. Bu disiplinlerarası alanın ilk adımı dün "Şifreli Hikayeler" sergisiyle atıldı.

Denizhan Özer ve Esmer Erdem birlikteliğindeki Art&Design Platformu şimdi addresistanbul projesi ile sanat severler ile buluştu. 23 Haziran'da gerçekleştirilenaçılışa kültür ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Addresistanbul için orijinal bir kombinasyon yapıldı

Sergide eserleri bunun dünyaca ünlü tasarımcı Emre Ertürkde sergiye Lulu isimleri şans kedisi tablosu ve yine kedi gözüyle eşleştirilen "Emre New York Koleksiyonu"nda yer alan gözlük tasarımıyla katıldı.

Tüm konukların, sanatçıların, koleksiyonerlerin, tasarımcıların, performans ve söyleşilerine ve farklı sanat projelerine ev sahipliği yapan bu platformziyaret edilebiliniyor, rahatça dolaşılabiliniyor, kahve içilerek, sanatseverler için oluşturulan sanat ve tasarım ile dolu alan içinde, yenilikler takip edilebiliniyor. Üstelik sergide yer alan eserlerin satışı da yapılıyor.

Sergi, 10 Ağustos'a kadar addresistanbul'da sanatseverlerle buluşacak.

Sergide eserleri yer alan sanatçılar

Ali Gümülcine, Prof.Dr.Babür Kerim İncedayı, Başak Erdem Atasoy, Birsen Canbaz, Demet Deniz Keyvanklı, Deniz Gökduman, Deniz Pireci, Dilek O' Keeffe, Emre Ertürk NY, Erdem Akan, Doç.Dr. Erol Kılıç, Esmer Erdem, Ferruh Karakaşlı, Filiz Hatipoğlu, Dr. Füsun Okyar, Işıl Arısoy Kaya, Kaya Kalaycı Konstantin Schmidt , Meltem Kocakaplan, Müjde Ayan, Naz Köktentürk, Nuray Ada, Pınar Yeşilada Sabahat Çıkıntaş, Sara Beri Jewelry, Semra Ecer, Serdal Kesgin, Sevgi Karay, Seren Ceren Asyalı , Şenol Bora, Tansel Türkdoğan, Yasemin Aslan Bakiri , Yeşim Savaş, Prof. Dr. Yıldız Doyran, Yücel Dönmez

YORUMLAR
500
Kan donduran görüntüler! Rus ordusu, Ukraynalı sivilleri kurşuna dizmiş Kan donduran görüntüler! Rus ordusu, Ukraynalı sivilleri kurşuna dizmiş New York borsası yükselişle açıldı New York borsası yükselişle açıldı New York borsası düşüşle kapandı New York borsası düşüşle kapandı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Şifreli Hikayeler' Sergisi Addresistanbul'da Sanatseverlerle Buluştu - Son Dakika


Advertisement