SIGN İSTANBUL 12.Kez Kapılarını Açıyor - Son Dakika

SIGN İSTANBUL 12.Kez Kapılarını Açıyor

19.11.2010 12:44
SIGN İSTANBUL 12.Kez Kapılarını Açıyor, System.String[]

Açıkhava Reklamcılığı Fuarı "SIGN İSTANBUL" 12. Kez,25 - 28 Kasım 2010 Tarihleri Arasında İstanbul TÜYAP Fuar Ve Kongre Merkezi'nde Düzenleniyor.

Açıkhava reklamcılığı, dijital baskı, serigrafi, tekstil baskı ve görsel iletişim alanlarında yeni ürün, teknoloji ve çözümlerin sergilendiği, verimli iş ortamına sahip "SIGN İSTANBUL 2010", 25 - 28 Kasım 2010 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 12. kez kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz yıl yaşanan ekonomik krize rağmen % 30'luk rekor bir artışla 22 farklı ülkeden 357 firma ve temsilcilik ile 14.242 profesyonel katılımcıyı çeken SIGN İSTANBUL, 2010 yılında da 30 farklı ülkeden 400 katılımcı şirket ve temsilcilik ile 17 bin profesyonel ziyaretçiyi buluşturuyor.

Fuarı düzenleyen İFO İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur, her geçen yıl gelişen açıkhava reklamcılığı sektörünün 2009 yılında 1 Milyar TL'lik bir büyüklüğe ulaştığını, ve sektör paydaşlarının 25 - 28 Kasım 2010 tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'nde, Avrupa'nın en büyük Açıkhava Reklamcılığı Fuarı SIGN İSTANBUL'da 12. kez bir araya geleceğini söyledi.

"

SIGN İSTANBUL 2010'da; Açıkhava Reklamcılığını bir sektör haline getiren tüm branşların bir arada olacağını belirten Aytemur, satın alma kararlarını veren tüketici, firma sahibi ve departman temsilcilerinin de fuarda yer alacağına dikkat çekti.

Fuarda mesleğin geleneksel formlarını gösteren bir tabela sergisi açacak olan Açıkhava Reklamcıları Derneği' nin (ARED), tabela ustaları da mesleklerini icra etmek üzere, fuar boyunca ARED standında ağırlayacak. Buna ek olarak, ARED Genel Kurul'u da 28 Kasım 2010 tarihinde fuar alanındaki toplantı salonunda düzenlenecek.

Uluslararası otoritelerle konferans organizasyonları, çözüm sunumları, uygulama eğitimleri, Açıkhava Reklamcılığı'nın önemini vurgulayan törenler vb. paralel etkinlikler, bu yıl "Bilginin kilit taşı" sloganı ile düzenlenen SIGN İSTANBUL 2010'da bulunuyor.

Yeni bağlantı, ortaklık ve yatırım olanaklarından faydalanmak isteyenler, Açıkhava Reklamcılığında Avrupa'nın en büyük fuarı olan SIGN İSTANBUL Uluslararası 12. Açıkhava Reklamcılığı Fuarı'nda yerini alıyor. Sayısı her geçen yıl daha da artan yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçileriyle SIGN İstanbul, 25 – 28 Kasım 2010 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde.

SIGN İSTANBUL 12.Kez Kapılarını Açıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SIGN İSTANBUL 12.Kez Kapılarını Açıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Yolun karşısına geçmek isteyen genç, çok sayıda aracın çarpması sonucu tanınmayacak hale geldi Tüm uyarılara rağmen göle giren şahıs, timsah saldırısı sonucu hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı