Sigortam.net'e Kadir İnanır Gibi "Bakın" - Son Dakika

Sigortam.net'e Kadir İnanır Gibi "Bakın"

11.09.2014 17:29
Sigortam.net'e Kadir İnanır Gibi

Haziran ayında gözlerini Türkiye'nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net'in üstüne diken Türk sinema tarihinin efsane bakışlı ismi Kadir İnanır, markanın ikinci reklam filmi ile yeniden ekranlarda.

Haziran ayında gözlerini Türkiye'nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net'in üstüne diken Türk sinema tarihinin efsane bakışlı ismi Kadir İnanır, markanın ikinci reklam filmi ile yeniden ekranlarda. Bu kez Sigortam.net'in en iyi fiyat garantisine "bakan" İnanır, tüketiciye sesleniyor: "Keçi bu sakalları boşuna ağartmadı!"

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satışı ve karşılaştırması hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip Sigortam.net'in, Türk sinemasının bakışları ile efsane usta aktörü Kadir İnanır'ın başrolünü bir keçi ile paylaştığı ikinci reklam filmi 8 Eylül 2014'te izleyiciyle buluştu.

İlki 2 Haziran 2014'te yayına giren reklam filminin yeni bölümünde Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicilere "Sigortam.net'e şöyle bir baktım mı en iyi fiyat garantisi verirler, daha ucuzunu bulursam da farkını iade ederler" derken, herkesi "Sigortam.net'e iyi bakmaya" davet ediyor.

Sigortam.net kampanya sayfasından reklam filmi izlenebiliyor: http://www.sigortam.net/en-iyi-fiyat-garantisi-kampanyasi

iLab Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Say, konu hakkında görüşlerini şöyle belirtiyor: "Sigortam.net'in 13 yıllık birikimiyle 'en iyi fiyat garantisi' sunma özelliğini tüketicilerimize yıllarını Türk sinemasına vermiş usta isim Kadir İnanır vesilesiyle duyurmaktan gurur duyuyoruz. Sigortam.net olarak sektörde 2001'den beri yaptığımız yatırımlar, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, müşteri ilişkileri yönetimi altyapımız ve özverili çalışmalarımız ile 2013 yılında sektör büyümesinin oldukça üstünde bir rakamla, yüzde 50'nin üzerinde bir büyüme kaydettik. Son üç yıldır yaklaşık olarak bu oranlarda büyüyoruz ve pazarın önünde ilerliyoruz. Elimizde net veriler olmasa da pazara sürekli yeni oyuncuların girmesi buradaki potansiyelin büyüklüğünü gösteriyor. Online sigortacılığı yıllarca Türkiye'de tek başına yapan bir şirket olarak bu gelişmeler bizi mutlu ediyor. Sigortam.net'in gerek şeffaflık ilkesi gerekse müşterileri için en doğru ve kazançlı sigorta ürününü bulma uzmanlığı, bizleri usta isim Kadir İnanır ile aynı paydada buluşturdu. Kendisinin de sanatında ve sergilediği duruşta dürüstlük, kararlılık, planlılık ve irade vazgeçilmez ilkeler olarak göze çarpıyor. Kadir İnanır'ın da dediği gibi, keçimiz bu sakalları boşuna ağartmadı, en iyi fiyat garantisinin yanı sıra daha iyi fiyat bulanlara farkı iade etme garantisi de veriyoruz."

7 gün 24 saat sigorta desteği

2014 yılında 13. yaşını kutlayan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyon müşteriye, Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da kullanıcısını yalnız bırakmıyor ve 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda, 7 gün 24 saat destek sağlıyor. Müşterilerinden gelen tebrik ve teşekkür mesajları, Sigortam.net'in satış sonrası hizmetlerdeki başarısının da en önemli göstergesi.

Künye Bilgisi

Reklamveren: Sigortam.net

Reklamveren Temsilcileri: Mustafa Say, Sevil Mert, Nuri Toker, Zeynep Başaran

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Ajans Başkanı: Ömür Kula, Hakan Birgül

Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik, Başar Bellisan

Yaratıcı Grup Başkanı: Barış Sarhan

Yaratıcı Grup: Zeynep Ordu, Tolga Tunçel

Stratejik Planlama: Ömür Kula Çapan, Zühre Erdoğan

Müşteri İlişkileri: Duygu Türkmen

Ajans Yapımcısı: Gülengül Arlıel, Nedret Gürlek, Emir Medina

Yapım Şirketi: Anima

Yönetmen: Walky-Talky

Yapımcı: Vehbi Berksoy, Kardaş Divanoğlu

Müzik: Kerem Doğrar

Vokal: Bay J

Kullanılan Mecralar: Televizyon, İnternet, Radyo

Sigortam.net'e Kadir İnanır Gibi Bakın

- Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika Basın Bültenleri Sigortam.net'e Kadir İnanır Gibi 'Bakın' - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı