Siirt'in İlk Endokrinoloji Uzmanı Göreve Başladı - Son Dakika

Siirt'in İlk Endokrinoloji Uzmanı Göreve Başladı

26.11.2012 12:40
Siirt'in İlk Endokrinoloji Uzmanı Göreve Başladı, System.String[]

Siirt'in ilk endokrinoloji uzmanı görevine başladı.

Siirt'in ilk endokrinoloji uzmanı görevine başladı.

Siirt Devlet Hastanesi'nde göreve başlayan Uz. Dr. Özlem Turhan İyidur, kendi memleketinde görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Endokrinoloji uzmanlığını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuduğunu belirten Dr. Turhan, "Hormon dengesizliği, diyabet, guatr ve aşırı tüylenme gibi rahatsızlıkları olan hastaların, artık başka illere gitmeleri gerekmiyor. Bunların tedavilerini hastanemizde yapacağız. Bir Siirtli olarak kendi memleketimde görev yapmaktan son derecem mutluyum. Siirt'i birinci tercih olarak belirtmiştim. Kendi alanımda Siirt'te görev yapan ilk doktor olmam, bana ayrı bir mutluluk veriyor" dedi.

Muhabir: Zekeriye Güneş-Ayhan Mergen/ Meral Özdemir

Yayıncı: Şengül Oymak - SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Siirt'in İlk Endokrinoloji Uzmanı Göreve Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti