Siirt'te Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2022 yılı bütçesi belirlendi - Son Dakika

Siirt'te Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2022 yılı bütçesi belirlendi

26.11.2021 14:30
Siirt'te Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2022 yılı bütçesi belirlendi

Siirt'te Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2022 yılı bütçesi belirlendi.

Siirt'te Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2022 yılı bütçesi belirlendi.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis toplantısı, Vali Yardımcısı Birlik Başkanı Fatih Kurt başkanlığında yapıldı.

Birliğin faaliyet raporunun okunduğu toplantıda, 2022 yılı yatırım plan programı ile 5 milyon 775 bin lira olarak belirlenen tahmini bütçe onaylandı.

Toplantıda, merkez ilçe köylerinin her türlü alt yapılarının mevcut durumları, ihtiyaçları, sorunların tespiti ile çözüm önerileri görüşüldü.

Toplantıya, Siirt Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yaşar Nalbant, il genel meclis üyeleri ve merkeze bağlı köylerin muhtarları katıldı.

YORUMLAR
500
Merkez Bankası'nın verdiği mesajın ardından, kredi faizlerinin de düşürülmesi gündeme geldi Merkez Bankası'nın verdiği mesajın ardından, kredi faizlerinin de düşürülmesi gündeme geldi Merkez Bankası'ndan ticari kredi faizlerini düşürecek adım Merkez Bankası'ndan ticari kredi faizlerini düşürecek adım 399 TL değerindeki Death Stranding Game Pass'e geliyor! 399 TL değerindeki Death Stranding Game Pass'e geliyor!
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Siirt'te Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2022 yılı bütçesi belirlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement