Siirtli Gençlerden Başbakan Erdoğan'a Destek - Son Dakika

Siirtli Gençlerden Başbakan Erdoğan'a Destek

28.03.2014 01:33
Siirtli Gençlerden Başbakan Erdoğan'a Destek

Siirt'te Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır'daki mitinginin ardından bir araya gelen bir grup genç, düzenledikleri yürüyüşün ardından AK Parti'ye katıldı.

Siirt'te Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'daki mitinginin ardından bir araya gelen bir grup genç, düzenledikleri yürüyüşün ardından AK Parti'ye katıldı.

Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır'daki mitinginin ardından sosyal medya üzerinden Öğretmenevi önünde bir araya gelen bir grup genç, AK Parti'nin Bahçelievler Mahallesi'ndeki seçim bürosuna kadar yürüdü.

Ellerinde Türk bayrakları ve parti flamaları bulunan gençler, yürüyüş boyunca "Sesini yeni Türkiye için feda ettin, bugün Türkiye seninle" ve "Millet eğilmez Türkiye yenilmez" sloganları attı.

Seçim bürosu önünde halay çeken gençler, parti yöneticileri ile görüştü. Gençler, Başbakan Erdoğan'a destek olmak amacıyla yürüdüklerini ve AK Parti'ye katılmak istediklerini belirtti.

AK Parti Siirt Belediye Başkan adayı Ali İlbaş, gençlerin katılımından memnun olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu:

"Başbakan'ın bugünkü mitinglerde sesini kısılması Türkiye'nin gür sesinin yükselmesidir. Türkiye için kendini feda eden bir Başbakan'ın yolunda gitmenin gurunu ve onurunu yaşıyoruz. Bizi destekleyen gençlerimizi görmek bizim bağlı olduğumuz davamıza ve çıktığımız bu yolda bize heyecan veriyor. Bu seçimden alınacak sonuçlar Türkiye'de kirli amelleri olan tüm ülkelere ve Türkiye'yi karıştırmayı planlayanlara cevap olacaktır."

Gençlerin yürüyüşüne eski Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül de destek verdi. - Siirt

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de AK Parti İl Teşkilatıyla bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de AK Parti İl Teşkilatıyla bir araya geldi Erdoğan'dan Akşener'e 'Uyuşturucu' Yanıtı: 'Bizim İktidarımızda Ne Sulu Ne Kuru, Uyuşturucuya Yer Yoktur. Erdoğan'dan Akşener'e 'Uyuşturucu' Yanıtı: 'Bizim İktidarımızda Ne Sulu Ne Kuru, Uyuşturucuya Yer Yoktur. Özel: 'Dezenformasyon Yasası Olsaydı Kimse Twitter'a Bu 20 Sorunun Benzerliğinden Duyduğu Şüphe ve Rahatsızlığı Yazamazdı' Özel: 'Dezenformasyon Yasası Olsaydı Kimse Twitter'a Bu 20 Sorunun Benzerliğinden Duyduğu Şüphe ve Rahatsızlığı Yazamazdı'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Siirtli Gençlerden Başbakan Erdoğan'a Destek - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement