Boşanacakları konuşulan Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında 2 bomba iddia - Son Dakika

Boşanacakları konuşulan Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında 2 bomba iddia

16.11.2020 11:04

Sıla'nın bir süredir boşanacağı konuşulan eşi Hazer Amani'ye psikolojik baskı yaptığı bu yüzden de Amani'nin eski eşi ile görüşmeye başladığı ileri sürüldü. Hatta evliliklerinde sorun olduğu için yolları ayırmaya karar veren çiftten Sıla, evden taşındı.

Bu yıl ocak ayında nikah masasına oturan Sıla ve Hazer Amani çifti ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkan ikili, yollarını kesin olarak ayırıyor. Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti.

HAZER, ESKİ EŞİYLE GÖRÜŞMEYE BAŞLADI

Magazin Burada'da yer alan habere göre, şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani hakkında bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkıyordu. Geçtiğimiz haftalarda Sıla'nın tek başına eğlenmeye çıkması ise bu iddiaları güçlendirmişti. İkili arasında yaşanan evlilik krizinin sebebi ise belli oldu.

Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında yeni iddia!

Ortaya atılan iddiaya göre Sıla'nın eşine psikolojik baskı kurduğu ve Amani'nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesinin bu ayrılığa neden olduğu öne sürüldü. Öte yandan çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu iddia edildi.

Haklarında boşanma haberleri çıkan ikili, sosyal medya hesaplarından birlikte oldukları fotoğrafları silmeyerek herhangi bir açıklamada yapmadı.

Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında yeni iddia!
Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında yeni iddia!
Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında yeni iddia!
Boşanacakları konuşulan Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında 2 bomba iddia

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Boşanacakları konuşulan Sıla ve Hazer Amani çifti hakkında 2 bomba iddia - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

'Fuat Avni' hesabının yöneticilerinden Mustafa Koçyiğit'e müebbet hapis Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu Evsiz adam, fuar alanındaki gölette ölü bulundu Kasımpaşa, Chelsea'den Danny Drinkwater ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Kar nedeniyle kayan kamyonet köprüde asılı kaldı, sürücü mucizevi bir kurtuluşa imza attı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi
17:21