Son Dakika Haberleri: 7 Yaşındaki Çocuğu Önünde Silahlı Saldırıya Uğrayan İmam, Oracıkta Can Verdi

7 Yaşındaki Çocuğu Önünde Silahlı Saldırıya Uğrayan İmam, Oracıkta Can Verdi

3 gün önce

Ailesiyle birlikte tarladan dönen cami imamı Halil Polat'a uzun namlulu silahla saldırı düzenlendi. 35 yaşındaki imam, olay yerinde hayatını kaybederken, eşi ve çocuğu yara almadı.

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde ailesiyle birlikte tarladan dönen imama, otomobilin içinde bulunan ailesi önünde, uzun namlulu silahla saldırı düzenlendi. Saldırıda 35 yaşındaki imam hayatını kaybederken, aynı araçta bulunan eşi ve 7 yaşındaki çocuğu yara almadan kurtuldu.

AİLESİYLE ERİK TOPLAMAYA GİTMİŞTİ

Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde cami imamı olan 35 yaşındaki İbrahim Halil Polat, eşi ve 7 yaşındaki çocuğuyla birlikte Şanlıurfa'nın Birecik ilçesine bağlı Mezra kırsal Mahallesine gitti. Otomobille erik toplamak için tarlaya giden Polat, mahalleye dönerken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı.

ARACI SİLAHLA TARANAN İMAM, OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Aracı uzun namlulu silahla taranan talihsiz imam, olay yerinde hayatını kaybederken aynı araçta bulunan eşi ve 7 yaşındaki çocuğu ise yara almadı. Yaşanan olay sonrası bölgeye sağlık ekipleri ile çok sayıda jandarma sevk edildi. Olay yerine giden sağlık ekipleri, cami imamının hayatını kaybettiğini belirledi.

AKRABALARIYLA ARAZİ ANLAŞMAZLIĞI YAŞADIĞI ÖĞRENİLDİ

Çevrede güvenlik önlemi alan ekipler, saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Saldırıda hayatını kaybeden İbrahim Halil Polat'ın akrabalarıyla aralarında arazi anlaşmazlığı bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili, soruşturma devam ediyor.

Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 11:16 Kaynak: İHA

YORUMLAR (14)
  • METİN: OLAN ÖLENE OLUYOR 5-10YIL SONRA ÇIKIYOR ADALET YOK... KISASA KISAS HAK EDİYORSA GEREĞİ YAPILMALIDIR... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Allah akıl fikir versin: Allah ıslah etsin bu ne ya insan oğluna ne oluyor böyle anlayamıyorum arazi dünya malı dünyada kalır ey insan oğlu öldürmeye kesmeye ne gerek daha mı iyi oldu şimdi biri toprağa diğeri hapiste öfkeyle kalkan zararla oturur denecek başka bişey yok sanırım Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Schwarzenegger'e Uçan Tekmeli Saldırı Düzenlendi! O Anlar Kamerada AK Parti'de Tüm Gözler 31 Mart'ta Memleketlerine Giden 150 Bin Seçmene Çevrildi Mustafa Kemal'i Bandırma Vapuru ile Samsun'a Ulaştıran İsim, Kalbi Kırık Öldü 500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı