Son Dakika Haberleri: Şilan Makal'dan İddialara Yalanlama Geldi

Şilan Makal'dan İddialara Yalanlama Geldi

10 ay önce

Oyuncu Şilan Makal, "Bir sevgilim olduğu doğrudur.

Şilan Makal'dan İddialara Yalanlama Geldi, System.String[]
Oyuncu Şilan Makal, "Bir sevgilim olduğu doğrudur. Fakat bugün yansıtıldığı gibi bu kişi Murat Dalkılıç değildir" dedi.

Murat Dalkılıç'la birlikte olduğu iddialarını yalanlayan genç oyuncu, yaptığı yazılı açıklamada, "Merve ve Murat çok sevdiğim, değer verdiğim iki arkadaşımdır ve ömür boyu da böyle kalacaklar. Aynı menajerlik şirketiyle çalıştığım Sayın Murat Dalkılıç'ın, 'Aşınayız' isimli parçasının klibinde rol alarak oyuncu arkadaşı olmamın dışında, yansıtıldığı gibi bir ilişkim yoktur. Bir sevgilim olduğu doğrudur. Fakat bugün yansıtıldığı gibi bu kişi Murat Dalkılıç değildir" ifadelerini kullandı.

"BANA İLK ÖĞRETİLEN NAMUS KAVRAMI HER ŞEYDEN DEĞERLİDİR"

"Benim ailemden aldığım örf ve adetlerde, bana ilk öğretilen namus kavramı her şeyden değerlidir. Öğretisiyse yaşamımın her anında bana yol gösterecektir" diye devam eden Makal, "Bu tarz haberlerin içinde olmaktan ailem ve kendim adına oldukça üzüntülüyüm. Bu açıklamayı da başta hayatımda olan kişiye, aileme ve hayranlarıma olan saygımdan dolayı yapıyorum. Ben de kullanılan haber başlığındaki gibi bu haberle, sırtımdan vurulmuş oldum. Keşke birileri arasa ve bana sorsaydı. O zaman ben de en gerçeğini buradaki gibi açıklayabilirdim" açıklamasında bulundu.

(İHA)Bozdağ'dan Ezber Bozan "İnce" Çıkışı: Bunlar Güzel Hareketler, Buradan Tebrik Ediyorum Ünlü Model Chrissy Teigen, Cinsel Organına Buhar Uyguladığı Anın Fotoğrafını Paylaştı

Erdoğan'dan Çarpıcı Çıkış: Yetkiyi Verin, Faizle, Şunla Bunla Nasıl Uğraşılır Göreceksiniz