Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı - Son Dakika

Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı

16.04.2021 19:59
Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı, System.String[]

Geçtiğimiz yıl pandemi tedbirleri nedeniyle aile arasında sade bir nikahla Şener Özbayraktar ile evlenen güzel oyuncu Şilan Makal, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Hamileliğiyle alakalı sessiz kalmayı tercih eden oyuncu, ilk kez Instagram hesabından hamilelik pozlarını paylaştı.

Moda programıyla tanındıktan sonra oyunculuk yapmaya başlayan 28 yaşındaki Şilan Makal, şimdilerde Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı ile ilk bebeklerinin dünyaya geleceği günü bekliyor.

İLK KEZ HAMİLELİK POZLARINI PAYLAŞTI

Hamileliğinde 21. haftaya giren Şimal Makal, yeni bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncunun karnının belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı. Anne olmak için gün saymaya başlayan Makal, beyaz pullu elbisesi ile evinde verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı. Oyuncunun paylaşımları takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

ÖZEL HAYATINI GİZLİ TUTUYOR

Bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle yıldızı parlayan Şilan Makal, 400 bine yakın takipçisinin olduğu Instagram hesabından özel hayatıyla ilgili paylaşım yapmamayı tercih ediyor. Oyuncu, eşi Şener Özbayraklı ile de son olarak geçtiğimiz sene nişan törenlerinde çektirdikleri bir pozu paylaşmıştı.

İşte genç anne Şilan Makal'ın hamilelik pozları...

Şilan Makal hamilelik pozlarını paylaştı
Genç oyuncu Şilan Makal hamilelik pozlarını paylaştı
Genç oyuncu Şilan Makal hamilelik pozlarını paylaştı
Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı

Son Dakika Magazin Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • Cem: Vucudumu teşhir ediyorsun,karnınımi gösteriyorsun,bir anne bu kadar teşhirci olmaz evlisin edep dışı pozlar veremezsin,ahlaklı olmalısın,senden bir doğacak çocuk doğacak unutma,Annelik kutsaldir Cevap Yaz 12 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Yasak aşk yaşan ikilinin şüpheli ölümü! Ağaca asılı halde ölü bulundular Yasak aşk yaşan ikilinin şüpheli ölümü! Ağaca asılı halde ölü bulundular Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın, 4 saat tutulduğu odada altına işedi Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın, 4 saat tutulduğu odada altına işedi Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı! AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı!
Advertisement