Şile'de Kaçak İçki Operasyonu - Son Dakika

Şile'de Kaçak İçki Operasyonu

29.08.2016 16:31
Şile'de Kaçak İçki Operasyonu, System.String[]

Nurcan KIRCALI / İstanbul DHAŞile İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Ağva ve Yeşilvadi Karakol Komutanlığı ekipleri Şile oto yolunda kaçak içki operasyonu yaptı.

Nurcan KIRCALI/ İstanbul DHA

Şile İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Ağva ve Yeşilvadi Karakol Komutanlığı ekipleri Şile oto yolunda kaçak içki operasyonu yaptı.

Ağva'da bir mahallede üretildiği tespit edilen sahte içkilerin bir araçla götürüldüğü ihbarını alan ekipler, aracı Üvezli mevkiinde durdurdu. Kaçak içkiler ile imalatlarından kullanılan malzemelere el konuldu, olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Şile'de Kaçak İçki Operasyonu
Şile'de Kaçak İçki Operasyonu
Şile'de Kaçak İçki Operasyonu
Şile'de Kaçak İçki Operasyonu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Şile'de Kaçak İçki Operasyonu - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü UMKE personeli Eda, enkaz altındaki İnci Okan'a davranışlarıyla gönüllere taht kurdu Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti