Son Dakika Haberleri: Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti

Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti

4 gün önce

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren binlerce vatandaş bayramın ikinci gününde Şile'deki plaja akın etti. Dev dalgalar nedeniyle uyarı yapan cankurtaranları dinlemeyen vatandaşlar gizli gizli denize girdi.

Havanın güzel olmasını fırsat bilerek yüzmek isteyen binlerce vatandaşın Şile Plajı'nda oluşturduğu yoğunluk ise havadan görüntülendi.

DEV DALGALARIN ARASINDA DENİZE GİRDİLER

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren binlerce vatandaş Şile'de denize girerek serinledi. Şile'deki bayram yoğunluğu havadan görüntülenirken tatilcilerin dev dalgalar arasında denize girmesi dikkat çekti.

Plajdaki tatilcilerin bazıları suyun soğuk olması sebebiyle kumsalda güneşlenirken bazılar ise dev dalgalar arasında denize girmeyi tercih etti.

UYARILARA RAĞMEN GİZLİCE GİRDİLER

Cankurtaran ekipleri vatandaşları denizde açılmamaları konusunda uyardı. Ancak cankurtaranların uyarılarına rağmen vatandaşlarımız denize gizli gizli girmeye çalışıyor.

"ÇOK KALABALIK VE SOĞUK"

Maltepe'den denize girmek için gelen Ercan Özer, "Çok kalabalık ve çok soğuk. Bugün aşırı soğuk denize giremiyoruz hatta. Ama iyi kafa dinliyoruz. Maltepe'den geliyoruz. Biraz tatil yapalım. Dışarıya çıkamadık. İstanbul'da değerlendirelim dedik" ifadelerini kullandı.
Erdal Ünger ise, "Şuan biraz soğuk gibi biz giriyoruz ama çocuklar giremiyor denize. Tatili de böyle değerlendirelim diyoruz" şeklinde konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2019 03:18 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Burhan Kuzu, otoyol paylaşımıyla olay olan Demet Akalın'a destek oldu
İstanbul'u teslim alan şiddetli yağmur ne zaman bitecek? İstanbul'da yağmur hayatı felç etti: Yollar su altında kaldı Çanakkale'ye yağmur yağdı, vatandaş dışarı deniz botuyla çıktı