Şili'nin Çölleri, Gayzerleri ve Paskalya Adası - Son Dakika

Şili'nin Çölleri, Gayzerleri ve Paskalya Adası

04.09.2014 08:53
Şili'nin Çölleri, Gayzerleri ve Paskalya Adası, System.String[]

Şili'nin birbirine zıt fakat birbirinin içine geçmiş çoklu coğrafyasını FEST Travel ayrıcalığıyla keşfedin!

Bir yandan Pasifik Okyanusu'nun kenarı Paskalya Adası, diğer yandan dünyanın en kurak, 400 yıldır yağmur görmeyen bölgesi Atacama Çölü ve yeryüzünün en yüksek noktası El Tatio Gayzerleri…

Tüm çeşitlilikleri tek bir gezi ile yaşamanız mümkün…

Paskalya Adası…Pasifik okyanusunun kenarındaki Paskalya Adası, bu adanın sembolü olan ve 1000'li yıllarda yapılmış Moai adı verilen devasa heykelleriyle gezginleri bekliyor.

Atacama Çölü… Şili'nin 400 yıl boyunca yağmur görmemiş, dünyanın en kurak çölü Atacama, sahip olduğu özel iklim nedeniyle gökyüzünün berraklığını vadediyor.

El Tatio Gayzerleri…Yeryüzünün deniz seviyesinden en yüksek noktası El Tatio Gayzerleri, sıcak su kaynağının oluşturduğu buhar bulutları 50 metreye kadar yükselebilmektedir… Dünyanın her tarafından turistlerin yoğun ilgisini çeken bu doğa mucizesi yeryüzünün en yüksek noktasında eşsiz bir deneyime tanıklık etmek isteyenler için hazırlandı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şili'nin Çölleri, Gayzerleri ve Paskalya Adası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Real Madrid, deplasmanda Inter'i 2-0 mağlup etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! 4 gün boyunca sıkı denetimler yapılacak İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir