Son Dakika Haberleri: Şilili Futbolcular, Eşinin Paylaşımları Nedeniyle Bravo'yu WhatsApp Grubundan Çıkardı

Şilili Futbolcular, Eşinin Paylaşımları Nedeniyle Bravo'yu WhatsApp Grubundan Çıkardı

27 gün önce

Dünya Kupasına katılamayan Şilili futbolcular, Claudio Bravo'nun eşinin kendilerini suçlaması sonrasında tecrübeli kaleciye tavır alarak WhatsApp grubundan attı.

Şili Milli Takımı'nın  2018 Dünya Kupası'na gidememesinin yankıları sürüyor. Bu kez gündeme oturan olay ise  Şili Milli Takımı ve  Manchester City'nin başarılı file bekçisi  Claudio Bravo'nun eşi Carla Pardo'nun paylaşımları…

BAZI FUTBOLCULARI HEDEF ALDI

Şili,  2018 Dünya Kupası  Güney Amerika Elemeleri'nin son maçında Dünya Kupası vizesini kaçırırken Pardo,  Instagram hesabından "Teşekkürler Kaptan  Amerika (Bravo'dan bahsediyor), tüm yaşattıkların için. Gerçekten çok güzeldi. Ancak formayı giydikleri zaman bu profesyonellikle olmalı. Bir çoğunun takım için k...nı yırttığını biliyorum ancak bazıları da partilerden çıkıp akşamdan kalma oldukları için antrenmanlara bile gitmiyordu" ifadelerini içeren bir paylaşımda bulundu.

BRAVO'YA TAVIR ALDILAR

Bu paylaşımın ardından  Şili Milli Takımı'nın  Claudio Bravo'ya tavır aldığı öğrenildi.  Şili basınında yer alan haberlere göre Bravo, milli takım oyuncularının oluşturduğu WhatsApp grubundan çıkarıldı.

(Skor)

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Öğrencilerini Cinsel İlişkiye Zorlayan Kadın Öğretmen Hakkında 40 Yıl Hapis İsteniyor 3 Saldırgan, Kaçırdıkları 14 Yaşındaki Kızı, 5 Günde 20 Erkeğe Sattı
Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı