Son Dakika Haberleri: Silopi Kaymakamı Konak'a Veda Yemeği

Silopi Kaymakamı Konak'a Veda Yemeği

6 gün önce

Mülkiye Müfettişliğine atanan Silopi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Savaş Konak için yemekli veda programı düzenlendi.

Silopi Kaymakamı Konak'a Veda Yemeği, System.String[]
 Mülkiye Müfettişliğine atanan Silopi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Savaş Konak için yemekli veda programı düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Silopi Öğretmen Evi'nde verilen öğle yemeğinde konuşan Kaymakam Koçak, bölgenin çok zor günleri geride bıraktığını ve artık huzur ortamında bölgenin rahata kavuştuğunu söyledi.

Şu an devletin bölgeye istihdam kapsamında büyük projeler sunduğunu belirten Konak, ilçede görev yapan öğretmenlere de teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Dayanan da ilçeye yaptıkları hizmetlerden dolayı Koçak'a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Konak, yemeğin ardından öğretmenlerle vedalaştı.Reuters'dan Suriye İddiası: Esad Güçleri, YPG Kontrolündeki Bölgeye Girdi Çavuşoğlu'ndan Sert Afrin Mesajı: YPG'yi Korumak İçin Gelene Fırsat Vermeyiz

Suriye'deki Katliamı Kınayan Merkel'den Açıklama: Rusya ile Temas Halinde Olacağız Emekli Albay Tartıştığı Tenisçi Oğlunu Vurup Ardından İntihar Etti