Silvan'da Meslek Tanıtım Semineri - Son Dakika

Silvan'da Meslek Tanıtım Semineri

13.01.2012 12:20
Silvan'da Meslek Tanıtım Semineri, System.String[]

Diyarbakır'ın Silvan Kaymakamlığı'nca, Kariyer Günleri Projesi kapsamında meslek tanıtım semineri düzenlendi.

Diyarbakır'ın Silvan Kaymakamlığı'nca, Kariyer Günleri Projesi kapsamında meslek tanıtım semineri düzenlendi.

Çocuk Gelişim Merkezi'ndeki seminere Kaymakam Yunus Sezer, Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Remzi Oto, Kadın Hastalıkları Uzmanı Dr. Gencettin Öner, Çocuk Gelişim Merkezi Sorumlusu Gülseren Karaaslan ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Seminerde Prof. Dr. Remzi Oto ve Uzm. Dr. Gencettin Öner, kendi meslekleri hakkında seminere katılanları bilgilendirdi.

Çocuk Gelişim Merkezi Sorumlusu Gülseren Karaaslan da yaptığı konuşmada, seminerin önemine değinerek, "Bu seminer geleceğe hazırlanacak olan bireylerimizin daha bilinçli daha dikkatli kendi karakterlerine uygun, mutlu olabilecekleri, severek icra edebilecekleri meslekleri seçebilmeleri için yapılan etkinliktir" dedi.

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Silvan'da Meslek Tanıtım Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilinin 'Uygunsuz fotoğraf' şantajı 18 yaşındaki genç kızın hayatını kararttı El frenini çekmeyi unuttuğu aracı camdan içeri atlayarak durdurdu Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak