Simav'da Bir Gün Daha Kar Tatili - Son Dakika

Simav'da Bir Gün Daha Kar Tatili

12.01.2012 17:11
Simav'da Bir Gün Daha Kar Tatili, System.String[]

Kütahya Simav'da, kar yağışı ve soğuk hava nedeni ile ilk ve orta dereceli okullarda tatil süresi bir gün daha uzatıldı.

Kütahya Simav'da aralıklarla devam eden kar yağışının yanı sıra soğuk hava ve ayaz nedeni ile ilk ve orta dereceli okullarda tatil süresi bir gün daha uzatıldı.

Simav Kaymakamı Yüksel Ünal, ilçe genelinde hava sıcaklığının eksi 10 dereceye kadar düşmesi sonucu 12 Ocak 2012 Perşembe günü için geçerli olmak üzere gerçekleştirdikleri ilk ve orta dereceli okullardaki tatil süresini 13 Ocak 2012 Cuma günü de dahil olmak üzere bir gün daha uzattıklarını, ilçede eğitim ve öğretime bir gün daha ara verildiğini bildirdi.

Kapalı olan 40 köy yolunun ekipler tarafından açıldığını ve şu an için Simav'da kapalı köy yolu bulunmadığını vurgulayan Kaymakam Ünal, meteorolojik verilere dayanarak yarın Simav ve çevresinde havanın eksi 12 derecelere kadar düşeceğini, bu yüzden de vatandaşların yanı sıra seracılar ve üreticilerin herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemeleri için daha dikkatli davranmalarını ve gerekli önlemlerini almalarını istedi.

KÜTAHYA

Simav'da Bir Gün Daha Kar Tatili

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Simav'da Bir Gün Daha Kar Tatili - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz