Simav'da Hastane Binası İçin Arsa Tahsisi - Son Dakika

Simav'da Hastane Binası İçin Arsa Tahsisi

03.01.2012 13:48
Simav'da Hastane Binası İçin Arsa Tahsisi, System.String[]

Simav Belediye Meclisi'nin ocak ayı olağan toplantısında, yapımı planlanan hastane için arsa temini konusu İmar Komisyonuna havale edildi.

Simav Belediye Meclisi'nin ocak ayı olağan toplantısında, yapımı planlanan hastane için arsa temini konusu İmar Komisyonuna havale edildi.

Belediye Başkanı Kasım Karahan, toplantıda, Sağlık Bakanlığının yapmayı planladığı 150 yataklı hastane binasıyla ilgili çalışmalar hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Bina için belediye olarak ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Karahan, şöyle konuştu:

"İlçe genelinde vatandaşlar arasında hastanenin şimdiki yerinde yapılması yönünde fikir birliği oluştu. Bu görüşü biz de benimsedik. Hastanenin nereye yapılacağı belediye olarak bizi de yakından ilgilendiriyor. Böylesine hassas bir konu üzerinde aceleci davranmamak amacıyla konuyu İmar Komisyonumuza havale ettik. Komisyonumuz konuyu görüşüp alacağı kararı 5 Ocak'ta gerçekleştireceğimiz meclisin ikinci oturumda bize sunacak."

- KÜTAHYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Simav'da Hastane Binası İçin Arsa Tahsisi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Hande Yener çok cesur! Maske ve jartiyerli kostümüyle sahne aldı 00:34 Hande Yener çok cesur! Maske ve jartiyerli kostümüyle sahne aldı Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaştan görüntülediği domuza güldüren sözler: Birader ne var ne yok 23:41 Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaştan görüntülediği domuza güldüren sözler: Birader ne var ne yok Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz
Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor 21:40 Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı 19:40 Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı 18:20 Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı
Türkiye'nin gündemine 17:42 Türkiye'nin gündemine "Bana teşkilatın numarasını verin" sözleriyle oturan kurye beraat etti Kamyon şoförü eksikliği sebebiyle tedarik zinciri kırıldı, marketlerde raflar boş kalıyor 15:56 Kamyon şoförü eksikliği sebebiyle tedarik zinciri kırıldı, marketlerde raflar boş kalıyor
Advertisement