Şimdi ne izleyeyim - Son Dakika

Şimdi ne izleyeyim

11.08.2020 08:45
Şimdi ne izleyeyim, System.String[]

"Muhteşem Yüzyıl" ve "Kösem Sultan" dizilerini izleyen Cardi B., sosyal medya hesabından Türk takipçilerine "Şimdi ne izleyeyim" diye sordu.

"Muhteşem Yüzyıl" ve "Kösem Sultan" dizilerini izleyen Cardi B., sosyal medya hesabından Türk takipçilerine "Şimdi ne izleyeyim" diye sordu. Türk takipçileri ünlü rap'çiye "Aşk-ı Memnu" dizisini önerdi.

Rüyanda beni mi gördün

"Kösem Sultan"ı canlandıran Nurgül Yeşilçay ise diziden bir sahnesini paylaştı ve Cardi B.'yi etiketledi. Yeşilçay ünlü rapçi'nin o tweet'ine "Ayy çen rüyanda beni mi gördün" diye esprili bir yanıt verdi.

Şimdi ne izleyeyim
Şimdi ne izleyeyim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Şimdi ne izleyeyim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı