Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi - Son Dakika

Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi

07.04.2018 11:55

NTV Spikeri Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz ay nişanlandığı Emir Tavukçuoğlu ile dünyaevine girdi. Düğüne ünlü spikerin şarkı söylediği anlar damga vurdu.

NTV Spikeri Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz ay nişanlandığı Emir Tavukçuoğlu ile dünyaevine girdi. Çifti sevenleri yalnız bırakmazken düğün fotoğrafları ve videoları sosyal medyada paylaşıldı.

ALDI MİKROFONU ELİNE ŞARKI SÖYLEDİ

Düğüne ünlü spikerin şarkı söylediği anlar damga vurdu. Cengiz Kurtoğlu klasiklerinden olan "Duyanlara Duymayanlara" şarkısını seslendiren Simge Fıstıkoğlu'na ünlü klarnetçi Serkan Çağrı eşlik etti. O anlar kameralara yansıdı.

(Kaynak: Haberler.com)

Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi

Son Dakika Magazin Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • EYVALLAH PİRİM: iyi güzel , hoş... Allah mesud etsin de , bu iki gencin evliliklerine dair ayrıntılar kimin umurunda?? Rüya gibi bir düğün ortamı , herşey mükemmel olmuş , su gibi para harcanmış , çok güzel danslar edilmiş vs.vs.... böyle haberler yaparak geçim kuşam sıkıntısı yasayan fakir halkı servet düşmanı haline getiriyorsunuz. bilin istedim. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Marketlere yeni düzenleme geliyor: Bazı sebze ve meyveler sadece kapalı alanlarda satılacak, seçmece olmayacak Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Son Dakika! Siyasette "Militan" tartışması büyüyor! Erdoğan böyle seslendi: Herkes dava açsın Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Grup toplantısına Akşener'in Perinçek'e taktığı isim damga vurdu: Cinping Perinçek, Erdoğan'ı da Bahçeli'yi de esir almış Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı