Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi - Son Dakika

Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi

07.04.2018 11:55

NTV Spikeri Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz ay nişanlandığı Emir Tavukçuoğlu ile dünyaevine girdi. Düğüne ünlü spikerin şarkı söylediği anlar damga vurdu.

NTV Spikeri Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz ay nişanlandığı Emir Tavukçuoğlu ile dünyaevine girdi. Çifti sevenleri yalnız bırakmazken düğün fotoğrafları ve videoları sosyal medyada paylaşıldı.

ALDI MİKROFONU ELİNE ŞARKI SÖYLEDİ

Düğüne ünlü spikerin şarkı söylediği anlar damga vurdu. Cengiz Kurtoğlu klasiklerinden olan "Duyanlara Duymayanlara" şarkısını seslendiren Simge Fıstıkoğlu'na ünlü klarnetçi Serkan Çağrı eşlik etti. O anlar kameralara yansıdı.

(Kaynak: Haberler.com)

Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi

Son Dakika Magazin Simge Fıstıkoğlu Düğününde Cengiz Kurtoğlu Şarkısı Söyledi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • EYVALLAH PİRİM: iyi güzel , hoş... Allah mesud etsin de , bu iki gencin evliliklerine dair ayrıntılar kimin umurunda?? Rüya gibi bir düğün ortamı , herşey mükemmel olmuş , su gibi para harcanmış , çok güzel danslar edilmiş vs.vs.... böyle haberler yaparak geçim kuşam sıkıntısı yasayan fakir halkı servet düşmanı haline getiriyorsunuz. bilin istedim. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı