Simit tablasıyla girdiği bayide telefonla oynayan çocuğun görüntüleri yürek burktu - Son Dakika

Simit tablasıyla girdiği bayide telefonla oynayan çocuğun görüntüleri yürek burktu

1 gün önce

Bir cep telefonu mağazasında, simitçi çocuğun teşhir ürünü olan telefonla oynadığı görüntüler yürek burktu. Milyonlarca öğrencinin karne almaya hazırlandığı bu günlerde başında simit tablasıyla ekmek parası kazanmaya çalışan çocuk, teşhir telefonuyla oynarken görüntüye alındığını fark edince, koşar adımlarla uzaklaştı.

Milyonlarca öğrenci karne almaya hazırlanırken, Kırklareli'de başında simit tablası bulunan küçük bir çocuğun, bir telefon bayiindeki teşhir ürünü telefonla oyun oynadığı anlar yürek burktu.

BİR YANDAN SİMİTLERİ DÜŞÜRMEMEYE ÇALIŞTI, BİR YANDAN OYUN OYNADI

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde bir telefon bayiinde çekilen görüntülerde simitçi bir çocuğun birkaç dakikalığına da olsa yaşıtları gibi oyun oynadığı anlar kayıt altına alındı. Bayiye giren ve kafasında simit tablası bulunan çocuk, bir yandan simitleri düşürmemeye çalışırken bir yandan da bayideki teşhir ürünü telefonlardan birinde oymaya çalıştı.

GÖRÜNTÜYE ALINDIĞINI FARK EDİNCE KOŞAR ADIMLARLA UZAKLAŞTI

Oyuna kendisini kaptıran çocuk, bir anda kendisini çeken kişiyi fark edince koşar adımlarla dükkandan uzaklaştı.

Milyonlarca öğrenci karne almaya hazırlanırken sokaklarda simit satmak zorunda olduğu için okuyamayan ve çocukluğunu yaşayamayan simitçi çocuğun bu görüntüleri yürek burktu.

Simit tablasıyla girdiği bayide telefonla oynayan çocuğun görüntüleri yürek burktu
Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 05:05 Kaynak: İHASon Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı
Türkiye'nin konuştuğu simitçi çocuğa cep telefonu hediye edildi Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti Meteoroloji, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu için kar yağışı uyarısı yaptı

Son Dakika Haberleri