Simülasyon Aracıyla Emniyet Kemeri Uygulaması - Son Dakika

Simülasyon Aracıyla Emniyet Kemeri Uygulaması

11.05.2016 16:50
Simülasyon Aracıyla Emniyet Kemeri Uygulaması, System.String[]

İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, emniyet kemerinin önemine dikkat çekmek amacıyla simülasyon aracıyla Yahyalıda test yaptı.

İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, emniyet kemerinin önemine dikkat çekmek amacıyla simülasyon aracıyla Yahyalıda test yaptı.

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin Cumhuriyet Meydanı'na yerleştirdikleri simülasyon aracını Yahyalı Kaymakamı Metin Esen ve Belediye Başkanı Esat Öztürk kullandı.

Emniyet kemerinin hayata bağlayacağını anlatan Kaymakam Esen, uygulamayı izleyen vatandaşlara emniyet kemeri takmadan yola çıkmamaları tavsiyesinde bulundu.

Etkinlikte ayrıca emniyet kemeriyle ilgili broşür de dağıtıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Simülasyon Aracıyla Emniyet Kemeri Uygulaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı 12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında Nihal Candan, ürün tanıtımı yapmak için kar üstünde mini şortla poz verdi