Son Dakika Haberleri: Sinan Akçıl, Zor Günler Geçiren Eski Sevgilisi İzel'e Yardım Eli Uzattı

Sinan Akçıl, Zor Günler Geçiren Eski Sevgilisi İzel'e Yardım Eli Uzattı

7 gün önce

Zor günler geçiren eski sevgilisi İzel'e şarkı veren Sinan Akçıl, "Yatağından kaldırıp zorla stüdyoya getirdik. İnşallah devamı gelecek" dedi.

Bir döneme damga vuran isimlerden İzel, 15 yıl önce aşk yaşadığı Sinan Akçıl'ın yazdığı parçayı okumak için stüdyoya girdi. Şarkıcı, "Sinan bana nefes, hayat ve söz verdi" dedi.

"YILIN ŞARKISI GELİYOR"

İzel, Sinan Akçıl'ın kendisi için yazdığı 'Teşekkürler Sevgilim' şarkısını okumak için altı yıl sonra stüdyoya girdi. Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası'nın şubat ayında çıkaracağı albümde yer alacak parça için Akçıl, "Yılın şarkısı geliyor" dedi.


"ARAMIZDA HİÇBİR ZAMAN KÜSLÜK OLMADI"

Eski sevgilisi Akçıl'a hiçbir zaman kırgın olmadığını anlatan İzel, "Çok mutluyum. Sinan'ı ve stüdyoları özlemişim. Birbirimizi 15 yıldır tanıyoruz. Aramızda hiçbir zaman küslük olmadı. O bana nefes, hayat ve söz verdi" şeklinde konuştu.


"HARİKA BİR İŞE İMZA ATTIK"

Bir Çelik ve Ercan olmadıklarını ama yerlerini doldurmaya çalıştığını söyleyen Akçıl, "Bu parça 2018 yılının düğün şarkısı olacak. Harika bir işe imza attık" açıklamasını yaptı.


"BU PARÇAYI İZEL'İN OKUMASINI İSTEDİM"

Akçıl, muhabirlerin "Şarkıyı İzel Hanım için mi yazdınız?" sorusuna ise, "Hayır, Behzat Gerçeker için yazdım. Şaka bir yana bu parçayı İzel'in okumasını istedim. Değil şarkı, şiir okumaya bile hevesi yoktu. Yatağından kaldırıp zorla stüdyoya getirdik. İnşallah devamı gelecek. Yeni bir albüm yapacağız" yanıtını verdi.
YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız
Genç Futbolcu Saido Berahino, Nişanlısını Yatağında Eskort Kadınla Aldattı Bir İlk! Saç Bakım Ürünün Reklamında Başörtülü Kadın Rol Aldı
Fırtına Kopacak! Arka Sokaklar'da Mesut'un Sevgilisi Hapse Atılıyor, Aylin Vuruluyor Ertuğrul'a Rakip Gösterilen Hayat Sırları'nın Önce Günü Değiştirildi, Şimdi de Final Yapıyor