Son Dakika Haberleri: Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf!

Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf!

28 gün önce

Sinan Akçıl'ın geçtiğimiz aylarda sürpriz şekilde evlendiği Burcu Kıratlı'nın başörtü takması sosyal medyada çok konuşuldu. Kıratlı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "Başörtüsü çok yakışmış. Umarım kalıcı olarak tesettüre girersiniz." yorumunu yaptı.

Sinan Akçıl'ın eşi Burcu Kıratlı, tesettürlü fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

"RABBİM BELALARDAN KORUSUN HEPİMİZİ"

Hollanda'nın Amsterdam kentinde sürpriz bir şekilde Sinan Akçıl ile dünya evine giren Burcu Kıratlı tesettürlü fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kıratlı fotoğrafına, "Hayırlı Cuma'lar Biz yuvamızda dualarımızı okuduk. Güzel Rabbim nazarlardan belalardan korusun hepimizi. Çok güzel bir hafta sonu olsun hepimize." notunu ekledi.

"BAŞÖRTÜSÜ ÇOK YAKIŞMIŞ"

Sosyal medya kullanıcıları da Kıratlı'nın fotoğrafına çok sayıda yorum ve beğeni yaptı. Kıratlı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "Başörtüsü çok yakışmış. Umarım kalıcı olarak tesettüre girersiniz." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Böyle hareketleri samimi bulmuyorum bize ne sizin duanızdan." yorumunu yaptı.

Haber Yayın Tarihi : 22.03.2019 07:34 

YORUMLAR


Fatih Portakal, Montaj Mazbatayla Ekrem İmamoğlu Haberini Sundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin