Sinan Akçıl, Işın Karaca'nın düğün tepkisi sonrası sessizliğini bozdu - Son Dakika

Sinan Akçıl, Işın Karaca'nın düğün tepkisi sonrası sessizliğini bozdu

24.02.2021 16:36

Işın Karaca, ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın düğünü sonrası pandemiyi kastederek, "Hayat başlamış da bizim mi haberimiz yok" şeklinde eleştiride bulundu. Eleştiri sonrası sessizliğini bozan Akçıl, "Tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş. Buradan ekmek çıkmaz" sözleriyle tepki gösterdi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, 22 Şubat'ta Beşiktaş'ta lüks bir otelde ikinci kez dünyaevine girdi. Düğün törenine çiftin ailesi ve yakın çevresinden oluşan 40 davetli katıldı. Ancak ikilinin nikah töreni sonrası şarkıcı Işın Karaca'dan pandemiyi kastederek, "Allah bir yastıkta kocatsın ama bu kadar insan, düğünler, partiler! Hayat başlamış da bizim mi haberimiz yok? Vallahi bilip de söylemiyorsanız küserim!" şeklinde tepki geldi.

"BURADAN EKMEK ÇIKMAZ"

Işın Karaca'nın tepkisi sonrası sosyal medya hesabından sessizliğini bozan Sinan Akçıl, şu paylaşımda bulundu: '"Arkadaşlar tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş, davetli listemiz 40 kişiydi. Herkesin HES kodu alındı ve herkesi otelde ağırladık. Buradan ekmek çıkmaz."

Sinan Akçıl, Işın Karaca'nın düğün tepkisi sonrası sessizliğini bozdu

"1500 KİŞİLİK KUTLAMA YAPACAĞIZ"

Ünlü şarkıcı, Instagram'dan yaptığı paylaşıma ayrıca bir yenisini daha ekleyerek, "Ama bu değildir ki pandemi kuralları geçince 1500 kişilik kutlama yapmayacağız. Sabırsızlanıyorum o gün için." şeklinde konuştu.

Sinan Akçıl, Işın Karaca'nın düğün tepkisi sonrası sessizliğini bozdu
Sinan Akçıl, Işın Karaca'nın düğün tepkisi sonrası sessizliğini bozdu

Son Dakika Magazin Sinan Akçıl, Işın Karaca'nın düğün tepkisi sonrası sessizliğini bozdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı