Son Dakika Haberleri: Sinan Gümüş: Topu Ne Zama Ayağıma Alsam Uğultu Kopuyor, Takımdan Ayrılacağım

Sinan Gümüş: Topu Ne Zama Ayağıma Alsam Uğultu Kopuyor, Takımdan Ayrılacağım

2 ay önce

Galatasaray'da forma giyen Sinan Gümüş, Benfica maçı sonrası "Burada yılda 4 milyon euro alan futbolcuların performansları konuşulmuyor, topu ne zaman ayağıma alsam büyük bir uğultu kopuyor." diyerek ayrılık kararı aldı.

Galatasaray'da Sinan Gümüş'ün Benfica maçı sonrası soyunma odasında, "Burada yılda 4 milyon euro alan futbolcuların performansları konuşulmuyor, topu ne zaman ayağıma alsam büyük bir uğultu kopuyor" diyerek isyan ettiği ve ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

Son haftalarda oynadığı tüm maçlarda tribünlerden büyük tepki alan Sinan Gümüş, son olarak Benfica maçında da aynı şeyleri yaşadı.

SEZON SONUNDA AYRILACAK

73. dakikada Ndiaye'nin yerine oyuna giren Sinan Gümüş, topu ayağına her aldığında taraftarların tepkisiyle karşı karşıya kalırken genç oyuncunun bu durumu kabullenemediği ve sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılabileceği ifade edildi.

Akşam'da yer alan habere göre 2-1'lik mağlubiyetin ardından soyunma odasında isyan eden Sinan Gümüş'ün moralinin bir hayli bozuk olduğu belirtildi.

MENAJERİNE TALİMAT VERDİ

24 yaşındaki oyuncunun menajerine talimat vererek "Burada yılda 4 milyon euro alan futbolcuların performansları konuşulmuyor, topu ne zaman ayağıma alsam büyük bir uğultu kopuyor. Sezon sonunda sözleşmem bitiyor, sen görüşmelere başla" dediği iddia edildi.


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar