Sınava Giden Yol - Son Dakika

Sınava Giden Yol

12.01.2012 10:56
Sınava Giden Yol, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler ile ünlü eğitimcileri bir araya getirerek öğrencilerin sorunlarının çözümüne katkı sunacağı bildirildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler ile ünlü eğitimcileri bir araya getirerek öğrencilerin sorunlarının çözümüne katkı sunacağı bildirildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nın, 2012 Yükseköğrenime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı'na (LYS) hazırlanan öğrencileri, alanlarında uzman ünlü eğitimcilerle buluşturacağı belirtildi.'Sınava Giden Yol' adlı etkinlik kapsamında Haziran ayına kadar her ay uzmanların öğrencilerin soru ve sorunlarını ele alarak onlara yardımcı olacağı kaydedilirken, öğrencilerin sınavdan iyi sonuç almalarına yardımcı olmak ve Antalya'nın başarı ortalamasını yükseltmenin hedeflendiği belirtildi.

'Sınava Giden Yol' etkinliğinin ilk konuğunun Hürriyet Gazetesi yazarı Nuran Çakmakçı olacağı ifade edildi. Nuran Çakmakçı'nın, 13 Ocak tarihinde Yenimahalle Kültür Merkezi'nde öğrencilere 'Hedefini belirle, mesleğini seç' adlı seminer vereceği ve bu seminerde öğrencilerin sınava hazırlanırken meslek seçimlerinin önemini anlatacağı belirtildi. - ANTALYA

Sınava Giden Yol

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sınava Giden Yol - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler