Son Dakika Haberleri: Sinbad Hadisesi

Sinbad Hadisesi

9 gün önce

Tüm yazı file çorap ve mayoyla geçirdikten sonra, geçen gün giydiği prensesvari Dior kombine ne kadar sevinmiştim. "Artık seçimleri daha başarılı olacak herhalde" derken, bu garip tulumla çıktı karşımıza.Hatalı pozisyonları inceleyelim: Bir, tasarım Hadise'nin vücuduna uygun değil.

Sinbad Hadisesi, System.String[]

Tüm yazı file çorap ve mayoyla geçirdikten sonra, geçen gün giydiği prensesvari Dior kombine ne kadar sevinmiştim. "Artık seçimleri daha başarılı olacak herhalde" derken, bu garip tulumla çıktı karşımıza.


Hatalı pozisyonları inceleyelim: Bir, tasarım Hadise'nin vücuduna uygun değil. Özellikle göğüs kısmı kasıyor, pot içinde.


İki, çabuk buruşan kumaşı yüzünden hayli özensiz görünüyor.


Üç, böyle bir pantolonu bu botlarla takımlarsanız stil ikonuna değil Sinbad'a benzersiniz. Hadise de kulüp kapısı önünde, uçan halısını bekliyor herhalde...


Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 08:46 

YORUMLAR


Lady Gaga, konserde kucak dansı yaparken hayranıyla birlikte sahneden düştü
Kraliyet gelini Kate Middleton, cami ziyareti sırasında başörtüsü takıp Kur'an dinledi Çağla Şıkel, asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı'na destek oldu Oyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı