Sincan Belediyesi'nden Minikler İçin Animasyon Gösterisi - Son Dakika

Sincan Belediyesi'nden Minikler İçin Animasyon Gösterisi

07.09.2012 12:18
Sincan Belediyesi'nden Minikler İçin Animasyon Gösterisi, System.String[]

Sincan Belediyesi, 1. sınıfa başlayacak olan minikler için bir hafta boyunca her gün farklı bir okulda animasyon gösterisi düzenleyecek.

Sincan Belediyesi, 1. sınıfa başlayacak olan minikler için bir hafta boyunca her gün farklı bir okulda animasyon gösterisi düzenleyecek.

2012-2013 eğitim ve öğrenim dönemi, ilkokul 1. sınıflar için 10 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Minikler, uyum sağlamak için büyüklerinden 1 hafta önce okula başlayacak. Okula alışmaları için verilen bu sürede Sincan Belediyesi de miniklerin yanında olacak. Belediye, miniklerin okula çabuk motive olmaları için animasyon gösterileri düzenleyecek. Bir hafta boyunca her gün 4 okulda düzenlenecek animasyon gösterileri 20 okulda gerçekleştirecek. Öğrenci ve veliler için bilgilendirme toplantılarının yapılacağı etkinliklerde şarkılar, yarışmalar ve çeşitli gösterilerle okul minikler için daha sıcak bir hale getirilecek. Animasyon gösterileri 10 Eylül Pazartesi sabah Tuna Üçer ve Altınordu İlkokulu'nda, öğlen ise Cemal Yüksel İlkokulu ve Dr. Yıldız Yalçınlar İlkokulu'nda yapılacak.

Yeni eğitim-öğretim döneminde öğrencilere başarılar dileyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, "Öğrencilerimize derslerinde başarılar ve zihin açıklığı diliyorum. 1. sınıfa başlayacak olan miniklerimize okulu daha çok sevdirmek, onların okula adaptasyonunu hızlandırmak için biz de elimizden geleni yapmak istedik. Bu gösterilere miniklerimiz büyük ilgi gösteriyor. Okullara taşıyarak bu gösterileri onları daha mutlu etmeye çalışıyoruz" dedi. - ANKARA

Sincan Belediyesi'nden Minikler İçin Animasyon Gösterisi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sincan Belediyesi'nden Minikler İçin Animasyon Gösterisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım