Son Dakika Haberleri: Sincan, Çiçeklerle Rengarenk Oldu

Sincan, Çiçeklerle Rengarenk Oldu

3 yıl önce

Yaz aylarıyla birlikte şehri mevsimlik bitkilerle donatan Sincan Belediyesi, bir milyon çiçeği toprakla buluşturdu.

Sincan, Çiçeklerle Rengarenk Oldu, System.String[]
Yaz aylarıyla birlikte şehri mevsimlik bitkilerle donatan Sincan Belediyesi, bir milyon çiçeği toprakla buluşturdu. Kadife, kozmos ve zinya gibi mevsimlik çiçekler, renkleriyle Sincan'ın güzelliğine güzellik kattı.

Şehrin estetiği için birçok uygulamayı hayata geçiren Sincan Belediyesi, gerçekleştirdiği peyzaj düzenlemeleriyle Sincan'ı çiçek bahçesine dönüştürdü. Her mevsim şehri çiçeklerle donatan Sincan Belediyesi, yaz aylarının sıcaklığını yansıtan bir milyonun üzerinde mevsimlik çiçeği toprakla buluşturdu. İlçe genelindeki meydan, cadde, refüj, kavşak ve parklar rengarenk kadife, kozmos ve zinya çiçekleri ile donatıldı. Sincan'a renk ve güzellik getiren çiçekler vatandaşların da büyük beğenisini kazandı.

Şehri süsleyen 1 milyon 14 bin 830 çiçek, en güzel fotoğraflar için de görkemli bir dekor oluşturdu. Yaz sıcağından bunalıp park ve bahçelere akın eden vatandaşlar, mis gibi kokusunun yanı sıra görüntüsüyle de beğeni toplayan çiçekler arasında keyifli saatler geçirdi.

Sincan'ı yeşil alanlarla ve çiçeklerle donatmak adına çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, "700 bin kadife, 14 bin 830 kozmos ve 300 bin zinya ile şehrimizin sokaklarına canlılık ve güzellik kattık. Daha yeşil ve çiçek bahçesi gibi bir Sincan için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. - ANKARAGözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti

Müzik Sesinden Rahatsız Olan Baba, Oğlunu Silahla Öldürdü