Sinem, Arda Turan'la İlgili Yorumlara Dayanamadı - Son Dakika

Sinem, Arda Turan'la İlgili Yorumlara Dayanamadı

09.07.2015 09:28

Sinem Kobal, bir fotoğraf çekiminden paylaştığı karenin altına sürekli Arda Turan'la ilgili yorumlar yapılınca paylaşımını silerek Instagram'dan çıkarmak zorunda kaldı.

Sinem Kobal bir fotoğraf çekiminden kare paylaşınca deyim yerindeyse ortalık karıştı. Genç oyuncu önce fotoğrafa gelen Arda Turan'la ile ilgili yorumları tek tek silmeyi denedi.

ÇAREYİ SİLMEKTE BULDU

Kobal, yorum yağmuru devam edince ve hemen hepsi de Arda Turan ile ilgili olunca, paylaşımını silerek Instagram'dan çıkarmak zorunda kaldı. Uzun süre aşk yaşayan Arda Turan ile Sinem Kobal 2012'de nişanlanmış yaklaşık 2,5 yıl sonra da ayrılmıştı.

İşte Kobal'ın paylaşımı ve gelen yorumlardan bazıları;


Sinem, Arda Turan'la İlgili Yorumlara Dayanamadı
Sinem, Arda Turan'la İlgili Yorumlara Dayanamadı

Son Dakika Spor Sinem, Arda Turan'la İlgili Yorumlara Dayanamadı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve tepeler işgalden kurtarıldı Tartıştığı babasını defalarca bıçakladı, komşularından ambulans çağırmasını istedi İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı