Sinema - Coco - Son Dakika

Sinema - Coco

14.06.2018 09:22

"Coco"Animasyon ve fantastik türündeki, Disney Pixar'ın aile filmi "Coco", 12 yaşındaki Miguel'in ölüler diyarına macerasını anlatıyor.

"Coco"

Animasyon ve fantastik türündeki, Disney Pixar'ın aile filmi "Coco", 12 yaşındaki Miguel'in ölüler diyarına macerasını anlatıyor.

ABD yapımı filmin yönetmenliğini Lee Unkrich ile Adrian Molina gerçekleştirdi.

Filmin seslendirmelerini ise Gael Garcia Bernal, Benjamin Bratt, Cheech Marin, Alanna Ubach ve Edward James Olmos yaptı.

Sinema - Coco
Sinema - Coco
Sinema - Coco
Sinema - Coco

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sinema - Coco - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu