Sinema - Dedemle Bu Yaz - Son Dakika

Sinema - Dedemle Bu Yaz

18.06.2015 10:53

Filmin Fragmanı İSTANBUL - Rose Bosch'un yönettiği ve Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet ile Hugo Dessioux'un oynadığı Dedemle Bu Yaz (Avis de Mistral – My Summer in Provence), sinemaseverlerle buluşuyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Filmin Fragmanı İSTANBUL - Rose Bosch'un yönettiği ve Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet ile Hugo Dessioux'un oynadığı Dedemle Bu Yaz (Avis de Mistral – My Summer in Provence), sinemaseverlerle buluşuyor.

Sinema - Dedemle Bu Yaz
Sinema - Dedemle Bu Yaz
Sinema - Dedemle Bu Yaz
Sinema - Dedemle Bu Yaz

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sinema - Dedemle Bu Yaz - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'da savaşan Ermeni asker: Azerbaycan askerlerinin baskınları Azrail'in gelişi gibiydi Hazine ve Maliye Bakanlığı, 1500 defterdarlık uzmanı ve 300 uzman yardımcısı alacak Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum Bursa'da feci kaza! Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1'i çocuk 2 ölü, 3 ağır yaralı Pik yapan koronavirüs salgını ile kekik satışları patladı Oğlunu pompalı tüfekle vuran baba, başında bekleyip kimseyi yaklaştırmadı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor! Hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması gelecek mi? Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi