Sinema - "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2" - Son Dakika

Sinema - "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2"

04.06.2019 19:21

X-Men film serisinin on üçüncü ve yeni bir X-Men üçlemesinin başlangıç filmi olan "X-Men: Dark Phoenix" yarın vizyona girecek.

MELİK FIRAT YÜCEL - X-Men film serisinin on üçüncü ve yeni bir X-Men üçlemesinin başlangıç filmi olan "X-Men: Dark Phoenix" yarın vizyona girecek.

ABD yapımı süper kahraman filminin başrollerinde Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Jessica Chastain, Evan Peters, Alexandra Shipp, Nicholas Hoult, Tye Sheridan ve Kodi Smit-McPhee oynuyor.

X-Men filmlerinin öne çıkan senarist ve yapımcısı Simon Kinberg'in bu kez yönetmen koltuğuna da oturduğu film; çocukluğundan itibaren Jean Grey'in hikayesine ve sahip olduğu inanılmaz güçlerin onu mahvederek nasıl Dark Phoenix'e dönüştürdüğüne odaklanacak.

"Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2"

Yarın vizyona girecek bir diğer yapım da, 2016 yapımlı animasyon filmin devamı "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2" olacak.

Chris Renaud ve Jonathan del Val'ın yönettiği film; Max ve arkadaşlarının Manhattan sokaklarındaki yeni maceralarını beyaz perdeye taşıyacak.

Sinema - Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
Sinema - Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
Sinema - Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
Sinema - Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sinema - 'Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Onyekuru İstanbul'a gelmek için ikinci kez uçağı kaçırdı Sır perdesi aralanan cinayette katilin suçu yeğenine yıktığı anlaşıldı İki kişinin intiharına şahit olan Lee Ryan'ın trajik anısı: Genç yaşta öleceğimi düşündüm Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı, hastane bahçesi savaş alanına döndü Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Newport County kalecisi Tom King'in attığı gol, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın