Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit - Son Dakika

Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit

23.06.2016 09:55

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Filmin Fragmanı - "Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit" İlk "Kurtuluş Günü" filminin vizyona girmesinden 20 yıl sonra "Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit" adıyla beyazperdede yer alacak olan film, yeni bir hikaye ile seyircinin karşısına çıkacak.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Filmin Fragmanı - "Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit"

İlk "Kurtuluş Günü" filminin vizyona girmesinden 20 yıl sonra "Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit" adıyla beyazperdede yer alacak olan film, yeni bir hikaye ile seyircinin karşısına çıkacak.

Efsanevi ilk film "Kurtuluş Günü"nden sonra yönetmen Roland Emmerich tarafından çekilen epik bölümde, insanlığın hayal edilemeyecek ölçekte küresel bir felakete karşı verdiği mücadele konu ediliyor.

İlk filmin başrolünde yer alan Jeff Goldblum, Vivica A. Fox, Bill Pullman'a yeni seride Liam Hemsworth, Maika Monroe ve William Fichtner eşlik ediyor.

Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sinema - Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bursasporlu Ali Akman için Lille resmen devreye girdi Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi TOGG'un Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için 1.500 kişi istihdam edilecek Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani çifti tek celsede boşandı Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor Sokak köpeklerinin saldırısından kaçmak isteyen kadın çareyi denize atlamakta buldu Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza Paralar yarın yatmaya başlıyor! Emekliler maaş ve ek ödemelerini zamlı alacak