Sinema - Tehlikeli Yürüyüş - Son Dakika

Sinema - Tehlikeli Yürüyüş

08.10.2015 10:05

Filmin Fragmanı İSTANBUL - Robert Zemeckis'in yönettiği ve Charlotte Le Bon, Joseph Gordon Levitt, Ben Kingsley ile James Badge Dale'in oynadığı Tehlikeli Yürüyüş (The Walk), sinemaseverlerle buluşuyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Filmin Fragmanı İSTANBUL - Robert Zemeckis'in yönettiği ve Charlotte Le Bon, Joseph Gordon Levitt, Ben Kingsley ile James Badge Dale'in oynadığı Tehlikeli Yürüyüş (The Walk), sinemaseverlerle buluşuyor.

Sinema - Tehlikeli Yürüyüş
Sinema - Tehlikeli Yürüyüş
Sinema - Tehlikeli Yürüyüş
Sinema - Tehlikeli Yürüyüş

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sinema - Tehlikeli Yürüyüş - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı