SinemaTV'de Bir Zamanlar Batıda - Son Dakika

SinemaTV'de Bir Zamanlar Batıda

11.02.2013 14:36
SinemaTV'de Bir Zamanlar Batıda, System.String[]

Sergio Leone'den bir western klasiği.

SinemaTV D-Smart 7'nci kanalda, Teledünya 250'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 407'nci kanalda ve Teledünya 244'ncü kanalda izleyebilirsiniz.

ONCE UPON A TIME IN THE WEST

Tür: Western

Yönetmen: Sergio Leone

Yapım: 1968

Oyuncular: Claudia Cardinale, Henry Fonda, Jason Robards, Charles Bronson

Sergio Leone'den bir western klasiği... Kanunsuz işler yapan acımasız Frank (Henry Fonda), Jill'in (Claudia Cardinale) kocasını öldürür. Jill, ne pahasına olursa olsun kocasının intikamını almaya ve bölgede kalmaya kararlıdır. Genç kadın, Frank ile kapanmamış bir hesabı olan Harmonica (Charles Bronson) ve kanun kaçağı Cheyenne (Jason Robards) ile biraraya gelerek bu suç çetesine karşı mücadeleye başlar.

Kocası öldürüldü

İntikam için kolları sıvadı

İki erkek ile birlikte

Batı'da kan akacak...

Yayın Saati : 21.00

Yayın Tarihi : 13 Şubat Çarşamba

SinemaTV'de Bir Zamanlar Batıda

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de Bir Zamanlar Batıda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'ya adadığı gol sonrası Messi'ye ceza geldi Yılbaşı çekilişinin son talihlisi zaman aşımına 28 gün kala ortaya çıktı Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Gizemi çözülemeyen metal monolit bu kez de Kaliforniya'da bulundu Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Bankayı soymak istedi, pişman olup polise teslim oldu Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu 2 bin liraya satın aldığı traktöre gözü gibi bakıyor: Sesini duyan benim geldiğimi anlıyor