SinemaTV'de ''Cennetin Krallığı'' - Son Dakika

SinemaTV'de ''Cennetin Krallığı''

14.01.2013 14:15
SinemaTV'de ''Cennetin Krallığı'', System.String[]

Gladyatör'ün yönetmeninden Haçlı Savaşları'na konu alan etkileyici bir savaş filmi.

SinemaTV D-Smart 7'nci kanalda, Teledünya 250'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 407'nci kanalda ve Teledünya 244'ncü kanalda izleyebilirsiniz.

KINGDOM OF HEAVEN

Tür: Tarihi, Savaş, Dram

Yönetmen: Ridley Scott

Yapım: 2005

Oyuncular: Orlando Bloom, Eva Green, Liam Neeson, Edward Norton

12. yüzyılda Kudüs… Balian (Orlando Bloom) demircilik yapmakta olan bir gençtir. Babası Godfrey (Liam Neeson) cesur bir Haçlı şövalyesidir. Savaş konusunda tereddütte olan Balian, babası ile birlikte yola çıkar. Ancak çatışmada babası yaralanır ve Kudüs'e varmadan ölür. Kudüs'te Hıristiyan Kral Baldwin (Edward Norton) ve Müslümanlar'ın lideri Selahattin Eyyubi (Ghassan Massoud) arasında hassas bir denge sözkonusudur. Bu denge bozulduğunda Kudüs için savaşmaya karar veren Balian, verdiği mücadelede kendi özünü de keşfedecektir.

12. yüzyılda Kudüs

Hıristiyanlar ve Müslümanlar arasında devam eden savaş

Savaşın ortasında genç bir demirci

Kendi ruhu için de mücadele edecek

Yayın Saati : 21.00

Yayın Tarihi : 16 Ocak Çarşamba

SinemaTV'de ''Cennetin Krallığı''

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de ''Cennetin Krallığı'' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ayrıldıkları konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım, iddiaları romantik pozlarıyla yalanladı Kısıtlamada aracını polislerin üzerine süren 70 yaşındaki alkollü vatandaşa 3 ayrı suçtan ceza kesildi Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık "Beni kurtarın" feryatları mahalleyi inletti! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayıp kendini ihbar etti Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt