SinemaTV'de ''İyi, Kötü ve Tuhaf'' - Son Dakika

SinemaTV'de ''İyi, Kötü ve Tuhaf''

15.08.2012 10:05
SinemaTV'de ''İyi, Kötü ve Tuhaf''

Kim Ji-woon, yeni filmi "The Good, the Bad, the Weird"de spagetti westerne el atıyor.

THE GOOD, THE BAD AND WEIRD

Tür: Aksiyon, Macera, Western

Yönetmen: Kim Ji-woon

Yapım: 2008

Oyuncular: Song Kang-Ho, Lee Byung-Hun, Jung Woo-Sung, Jo Kyeong-Hun

"A Tale of Two Sisters" ve "A Bittersweet Life" ile Güney Kore sinemasının en maharetli yönetmenlerinden biri olduğunu kanıtlayan Kim Ji-woon, yeni filmi "The Good, the Bad, the Weird"de spagetti westerne el atıyor. Ve Güney Kore usulü bir "İyi, Kötü ve Çirkin" nasıl olur sorusuna, bu filmiyle cevap veriyor. 1930'ların Mançurya'sı… Do-won (Jung Woo-sung), para için her şeyi ve herkesi yakalayabilen bir avcıdır. Chang-yi (Lee Byung-hun) bir haydut çetesinin lideridir. Tae-goo (Song Kang-ho) da dokuz canlı bir tren hırsızıdır. Tarihi bir haritayı ele geçirmek isteyen bu üç kanun dışı adam, hedeflerine ulaşmak için tüm tehlikeleri göze alarak rakiplerine meydan okuyacaktır.

Üçü de haritanın peşinde

Güçlü rakipler

Ve peşlerinde tehlikeli güçler

Mançurya çöllerinde büyük macera

Yayın Saati : 22.00

Yayın Tarihi : 18 Ağustos Cumartesi

YORUMLAR
500
Güney Kore'de aktivistler, Kuzey Kore'ye tıbbi yardım taşıyan balonlar göndermeye devam ediyor Güney Kore'de aktivistler, Kuzey Kore'ye tıbbi yardım taşıyan balonlar göndermeye devam ediyor 'Abdülhamid Han' gemisine ismi yazıldı, göreve çıkacağı tarih bugün açıklanacak 'Abdülhamid Han' gemisine ismi yazıldı, göreve çıkacağı tarih bugün açıklanacak Güney Kore'de 2 eski istihbarat direktörüne Kuzey Kore ile ilgili soruşturma açıldı Güney Kore'de 2 eski istihbarat direktörüne Kuzey Kore ile ilgili soruşturma açıldı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de ''İyi, Kötü ve Tuhaf'' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement